Závaží na činky | Kotouče na činky

Sady nebo jednotlivá závaží skladem. Každý kotouč u Vás do 2 dní!

Píšeme pro vás: jak cvičit - rádce

0
50001< 
< 

Nabízíme i kotouče a závaží k činkám zvlášť

Jestliže jste si domů pořídili své první činky, možná se vám už trošku stýská po nějaké obměně. Při tréninku s činkami máte mnoho možností. Je totiž možné zapojit mnohem více svalů, než jste doposud zjistili. Proto pak můžete dosáhnout také většího a rovnoměrnějšího nárůstu svalové hmoty. Zapojením ještě několika dalších pomocných svalů na těle navíc budete schopni použít mnohem vyšší zátěž, čímž se dostanete znovu k dalšímu ke zvýšení vašeho svalového růstu. K důkladnému procvičení celého těla a jeho svalů z různých úhlů vám postačí pouze jedna činka a k tomu pár kotoučů. Nepotřebujete ani plnou místnost nejrůznějších druhů posilovacích strojů.

Posilovací závaží na činky

Jednou z velkých výhod činek je jejich poměrně nízká prvotní pořizovací cena. Činky jsou tedy dostupné pro každého. Činky můžete na trhu sehnat ve velkém výběru druhů a vždy budou nenáročné na jejich používání. K činkám se dá pořídit i posilovací závaží. K tomu si můžete zakoupit i posilovací vesty, jako výborného pomocníka při cvičení kliků nebo shybů. Tato posilovací vesta vám přidá na váze a účinně rovnoměrně zvyšuje zátěž pro vaše svalstvo. Velmi dobrou vychytávkou jsou i závaží na běhání, která uchytíte pomocí suchého zipu a připnete na kotníky nebo zápěstí. Zkrátíte si tak cestu k vyšší vytrvalosti a kondici.

Kotouče na činky jako velký pomocník

Kromě různých variací základních typů posilovacích činek si můžete vybrat také další příslušenství. Kotouče na činky jsou v nabídce v různé podobě a k tomu je k dostání spousta dalších doplňků i ochranných pomůcek. Závaží na činky mají tu výhodu, že je můžete postupně přidávat a ubírat. Jde o to, v jaké fázi tréninku se právě nacházíte, a je jasné, že také musíte jednotlivé tréninkové fáze střídat. Napumpované svaly bez schopnosti vytrvalosti a výdrže vám sice pomohou na efekt, v praktickém životě vám ale nebudou k ničemu.

Využijte potenciál kotoučů a zaváží a vylaďte svůj tréning na maximum!Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00