Závaží ke stanům

Výborná pomůcka. Objednejte a stan vám neuletí!

0
50001Jaro je tady a lidé začínají kupovat grily, dřevěné uhlí, různé masové pochoutky, dobré pití, a pak už stačí jen rozbít párty stan a pozvat hosty. Proč právě párty stan nebo nůžkový stan? Jak jinak ochráníte své přátele před sluncem a deštěm? Nechat si napršet do grilu nebo na připravené jídlo není žádoucí. Hrozí ještě jedna komplikace – poryvy větru. Přestože jste si pořídili stabilní a pevný párty stan, stále hrozí, že vám ho vítr vyvrátí nebo odnese k sousedům na zahradu. A pokud jste si stan koupili sice za výhodnou cenu, ale na tržišti, tak závaží ke stanům se stává nutností.

Závaží ke stanům. Využiji rodiny s dětmi a chlupatými mazlíčky

Existuje ještě jeden důvod, proč se vyplatí nákup závaží ke stanům. Dům plný rozpustilých dětí … ani se nepodějete a párty stan se bude naklánět na stranu jako šikmá věž v Pise. Jistota je jistota, tady se šetřit nevyplácí.  Stejně tak vám může způsobit katastrofu i psí kamarád, který se rozhodne zápasit s polo oddělanou bočnici nebo se pustí do konstrukce a bude s ní vést urputný boj. Než přiběhnete a pejska nebo kocoura či jiného domácího zvířecího mazlíčka pokáráte, může být stan zhroucený a bude po akci, pokud máte pod stanem stůl s pokrmy.  Nedej bože gril.

Závaží ke stanům lze jen doporučit

Ano, závaží z preventivních důvodů můžeme jen doporučit. V každém dobrém internetovém obchodě (tedy i u nás), který nabízí párty a nůžkové stany se dá závaží ke stanům objednat. Docílíte tak zvýšené stability každého přístřešku v terénu. Což ocení i podnikatelé na svých promo nebo firemních jednáních, stejně tak restauratéři a organizátoři sportovních a kulturních akcí. Bez aplikace závaží může dojít k převrácení, odfouknutí nebo poškození stanu vlivem prudkého větrného poryvu.  A to přece nechceme!  Šetřit se vyplatí, ale ne na nesprávném místě.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00