Zahradní stany a altány. Garantujeme dodání do 2 dnů!

Zahradní stany a altány. Objednejte a do 2 dnů máte doma!

Veškeré příslušenství skladem zde.

0
50001Zahradní stany a altány - ideální volba pro domácí zábavu venku

Zahradní stany a altány je dobrá volba, pokud pravidelně organizujete různé druhy oslav. Jako příklad můžeme uvést zahradní akce nebo větší sešlosti - svatby , koncerty, večírky, oslavy, výročí a mnoho dalších akcí. S rostoucími rozměry, získáte lepší stabilitu. Uživatelé si především cení snadnou instalaci. Všechny nabízené zahradní stany a altány jsou výbornou alternativou k pořádání akcí v interiéru. V závislosti na vašich potřebách si můžete stany pronajmout. Příkladně pagody a pavilony, markýzy, nůžkové stany nebo velkokapacitní stany. Pokud se pravidelně scházíte se svými přáteli a rodinou, nebo často pořádáte různé společenské, kulturní či sportovní akce je výhodnější si zahradní stany a altány zakoupit.

Klasické zahradní stany a altány

Nepleťte si klasické párty stany s pagodou. Pagoda je spojena s Dálným východem. Ne bezdůvodně - označuje typ konstrukce, rozšířený v Číně, Japonsku, Koreji, Vietnamu a některých dalších částech Asie. Starověké pagody měly převážně náboženský účel a byly umístěné v okolí chrámů. Jsou dobře rozpoznatelné podle stupňovité střechy v počtu podlaží a ostrou horní části. Pagody a stany (na rozdíl od pagody a budovy), v porovnání s ostatními typy stanů nejsou příliš velké, a proto jsou nejvhodnější pro domácí zábavu, nebo jako doplněk k větším zahradním stanům a altánům.  

Zahradní stany a altány jsou vyrobeny podle platných evropských norem

Nabízíme zahradní stany a altány pro které je charakteristický jednoduchý design, naprotiv pagod jež mají exotický vzhled, a patří mezi nejvíce podmanivé vizuální stany. Zahradní stany a altány jsou velmi flexibilní, a můžete je používat bez nebo s bočními stěnami.  Zahradní stany je možné propojit, čímž docílíte většího prostoru. Typ stanu si zvolíte v závislosti na typu události, počtu osob, vlastních potřebách a v závislosti na dojem, který chcete na návštěvníky udělat.  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00