Zahradní nábytek sestavy | Zahradní nábytek sety

Nejvýhodnější nákup zahradního nábytku = v setu neboli sestavě!

0
50001< 
< 

Pokud se rozhodnete pořídit si na zahradu, na terasu nebo pod pěknou pergolu nový zahradní nábytek, možná se vám zalíbí naše zahradní sestavy. Zahradní sety jsou ideálním řešením v případě, kdy máte dostatek místa a chcete udržet jednotný, celistvý dojem z nábytku samotného, a zároveň i jeho zapadnutí do okolního prostoru. Náš zahradní nábytek v sestavách se hodí pro různé typy venkovních prostor, můžete jej dát ale i do zimní zahrady nebo do haly. Zahradní sety jsou vyrobeny z hliníku, kovu, dřeva i plastu a velmi žádaný je zahradní nábytek v podobě sestavy z přírodního i umělého ratanu.

Zahradní sety a sestavy krásného zahradního nábytku

V naší nabídce je celá škála dostupných kvalitních materiálů, designů i barev, které jsou vhodným řešením pro dům a zahradu. Zahradní nábytek v setech i zahradní stolové sestavy jsou rozděleny podle použitých materiálů z přírodního masivního dřeva, umělého materiálu, jako je plastový zahradní nábytek a zahradní nábytek z umělého ratanu, a v neposlední řadě i kovový zahradní nábytek. Plastový zahradní set je ideální tam, kde nebude zakrytý a pod střechou. Kovový nábytek či ratan schovejte raději pod pergolu či jinou stříšku. Zahradní nábytek může být i skládací a ve složené podobě je pak velmi kompaktní. Osvědčí se vám při posezení na party či při rodinném pikniku.

Zahradní sestavy nábytku

Zahradní sestavy vyrobené z přírodního dřeva v dnešní době slaví svůj velký návrat a dostávají se opět do veliké obliby. Na výrobu zahradních sestav se používají často naše domácí dřeviny, ale i tvrdé, kvalitní exotické dřeviny. Zahradní nábytek vyrobený z ušlechtilých cizokrajných dřevin má dlouhou životnost a minimálními nároky na údržbu. Dřevěný zahradní nábytek je třeba pravidelně udržovat. Dřevěný zahradní nábytek je velmi přitažlivý a pocitově teplý a velmi dobře zapadá do venkovní přírody a zahrady. K zahradním setům si můžete vybrat kvalitní polstrováníGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00