Kvalitní Zahradní párty stany skladem-do 2 dnů u Vás!

Nespoléhejte na předpověď počasí - příliš nefunguje! Pořiďte si svůj zahradní párty stan a máte klid!

Všechny rozměry nůžkových stanů

Jmenuji se Jan Novák - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na info@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

0
50001
x


Nenalezeny žádné produkty.

Zahradní párty stany

S blížícím se teplým počasím je naše nabídka zahradních párty stanů velice aktuální. Na předpovědi počasí se v poslední době nemůžeme moc spolehnout. Počasí je vrtkavé a často nám pohodu naruší náhlý déšť, vítr nebo silné sluneční paprsky. Nelze se tedy divit, že se pomalu a jistě stávají párty stany nezbytným pomocníkem v nejedné domácnosti. Tento jedinečný výrobek má univerzální využití. Po skončení garden párty si můžete pod stan schovat nejen zahradní gril, ale i mokré prádlo nebo dokonce větší techniku či dřevo. Úžasná dočasná náhrada skladovacích prostor.  

Zahradní párty stany pro radovánky v teplých dnech 

Jak je patrné z nabídky našeho internetového obchodu, kvalitní zahradní párty stany si můžete vybrat nejen podle velikosti, ale i typu. Cena je přirozeně odvislá od velikosti. Veškeré naše výrobky splňují platné směrnice a standardy. Stačí kliknout na příslušnou velikost a do dvou pracovních dnů máte zboží doma. Využití je skutečně velké zejména, pokud organizujete různé firemní večírky, sportovní nebo kulturní akce. Proč si stále zahradní párty stany pronajímat, když jsou cenově dostupné a svou kvalitou uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka? Pochopitelně u jednorázové akce, jako je například svatba se vám nákup zahradního párty stanu nevyplatí. To je lepší využít servis půjčoven, které vám nabídnou k pronajmutí i zahradní nábytek, podlahu, elektrické topení, osvětlení, ozvučení či dokonce kompletní catering a program. Vše dovezou, nachystají a po akci party stan demontují – o nic se nemusíte starat. Rychlorozkládací párty stany umožní, abyste nemuseli ztrácet čas s činností, která vlastně potřebuje víc, než jen pár sekund. 

Zahradní párty stany - spolehlivá ochrana před nepřízní počasí

Jak jste si mohli všimnout, tak ve větších městech jsou párty stany připevněné k budovám. Lidé těmito dočasnými přístřešky procházejí do hotelu, restaurace, obchodu apod. Název zahradní párty stany vyvolává dojem, že popisujeme nějaký monstrózní výrobek. To je velký omyl, neboť i zahradní párty stany nabízíme v rozměrech od 3 x 3 m. I když k nejprodávanějšímu rozměru patří velikost 3 x 6 m a nezáleží na tom, jestli jde o profesionální nebo nůžkové provedení. Tento rozměr je pro standardní rodinu asi nejlepší - tam se pohodlně vejdete i se zahradním nábytkem. Přejeme pohodu při vaší zahradní slavnosti! Doporučujeme automatické zavlažovací systémy. Nabízíme a specializujeme se na zahradní lehátka ve všech provedeních.

Dále u nás hledáteGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00