Zahradní gril lokomotiva v provedení s udírnou je velmi oblíbený zahradní gril. Známý je také pod názvem lokomotiva. Je ideální pro grilování, pro uzení, pro pečení, pro pomalé vaření ale i pro udržování stálé teploty. Díky těmto velmi širokým možnostem použití se stal tento zahradní gril lokomotiva velmi rychle jedním z nejoblíbenějších a nejprodávanějších grilů po celém světě. Zahradní gril lokomotiva s udírnou se stane nejen velkou okrasou vaší terasy nebo zahrady. Lokomotiva je velmi dobrým společníkem při vašich grilovacích party a setkání s rodinou či s přáteli. Dokážete s její pomocí připravit vynikající chutné kulinářské speciality, které připravit na běžném grilu nedokážete.

Všechny zahradní grily zde!

Zahradní gril lokomotiva s udírnou

Výjimkou vašich připravovaných pokrmů nebudou ani speciality připravené klasickým grilováním, ale dostanete úžasnou možnost dosažení opravdu neopakovatelné chuti díky nové možnosti uzení jak studeným, tak ale i teplým kouřem. V lokomotivě lze dokonce zkusit i pečení chleba nebo velmi oblíbené pizzy. Velký zahradní gril lokomotiva s udírnou obsahuje hned dvě topeniště a grilovací plochy. Je zde možnost použití dřeva, dřevěného uhlí nebo briket. Pro dokonalý zážitek při uzení se doporučuje použití hlavně tvrdého dřeva, jako je dub a buk. Můžete použít i dřevěné piliny nebo hobliny z tvrdého dřeva a ideální je přidání švestky, jabloně nebo hrušky při závěru uzení.

Lokomotiva s udírnou

Velký gril na dřevěné uhlí vám dovolí možnost i doma grilovat jako profesionálové. Gril je v klasickém americkém stylu, který je v posledních letech stále více oblíbený. Díky kolům lze pohodlně s grilem lehce manipulovat i přes jeho opravdu dost vysokou hmotnost. Kouřovod s vestavěným krytem slouží jako přívěra pro regulaci vzduchu a zároveň chrání váš gril při dešti. Gril je vyroben ze žáruvzdorné oceli. Díky tomuto grilu dostanou vaše zahradní slavnosti zcela jiný nádech. Zahradní gril lokomotiva s udírnou promění grilování v radostný prožitek. Zahradní gril lokomotiva je ideální volbou pro letní grilování, pečení, pomalé vaření ale také dokonce pro velmi populární uzení. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00