Zahradní úložné boxy na polstry atd...

Praktické zahradní boxy. Skladem plastové i dřevěné provedení.

0
50001< 
< 

Zahradní úložné boxy nejen na polstry                                 

Trh nabízí mnoho výrobků pro terénní úpravy chalup a příměstské oblasti, kde nechybí ani zahradní úložné boxy nejen na polstry.  Pro mnoho majitelů domů je relevantní otázka, jak a kam uložit zahradní nářadí a jiné věci potřebné k péči o květinové záhony, trávníky atd.  V zahradě boxy stavíme tak, aby v případě potřeby byly po ruce, ale byly „skryté“ z dohledu. Optimální řešení mohou přinést zcela jistě i obyčejné plastové bedny. Ovšem zahradní úložné boxy se vyznačují praktičností, dlouhou provozní dobou, nelze opomenout stylový vzhled.

Plastové úložné boxy do dětského pokoje

Plastové úložné boxy se mohou uplatnit nejen ve venkovním prostředí, ale také v interiéru, příkladně v dětském pokoji. Konečně si budou moci děti dávat své hračky někde, kde nebudou na očích a hlavně bude rychle uklizeno. Pro výrobu boxů používaných pro ukládání různých věcí se používá vysoce kvalitní plast. Tento materiál se vyznačuje odolností proti opotřebení, skvěle zvládnou i vnější povětrnostní vlivy. V souladu s tím, že snesou déšť nebo vysokou vlhkost, také se nebojí přímého slunečního záření. 

Praktické plastové úložné boxy           

Při výběru odkládacího plastového boxu do zahrady je vhodné věnovat pozornost nejen vzhledu výrobku, ale i jeho kapacitě. K dispozici jsou kompaktní modely pro 150 litrů a větší 350-570 litrů. Plastové úložné boxy – hlavní výhoda, minimální hmotnost. Jednoduše je můžete transportovat nebo přesunout z jednoho místa na druhé. Plastové truhly mohou být použity výlučně pro skladování zásob. Kromě toho vylepšené modely se mohou stát dominantou v interiéru i ve venkovním prostředí.  Dokoupit se dají textilní polštáře, získáte pohodlné místo k odpočinku. Než se rozhodnete pro koupi boxu, popřemýšlejte, co v něm budete chtít ukládat. Jiný se bude hodit na hračky, jiný na nářadí nebo obuv. Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00