A to je jeden z důvodů proč zažívají zahradní altány boom. Ideální přístřešek na podobné zahradní slavnosti. K relaxaci a odpočinku se přiobjednává pohodlný zahradní nábytek. Zahradní altány neslouží jen jako přístřešek před nepohodou, ale také jako dočasné skladiště, garáž či sušička prádla.  Nelze se tedy divit, že je o tento praktický mobilní zahradní doplněk takový mimořádný zájem.

Zahradní altány skladem – dodáme do dvou dní!

Zahradní altány – komfortní odpočinek

Altán má tisíciletou tradici a jeho charakteristika je velice jednoduchá. Půdorys je šesti nebo osmihranný, popřípadě kruhovitý. Ovšem máte možnost si ho pořídit i ve tvaru čtverce či obdélníku, nese tento objekt název zahradní besídka. Pokud máte zájem o složitější stavbu, příkladně ze dřeva nebo z kovu, tak nebudujte zahradní altány na vlastní pěst, ale raději se poraďte s odborníkem na jeho výstavbě. Pokud potřebujete altán umístit jednou u bazénu jindy u grilu, tak si pořiďte plachtovou variantu. Přestože jsou zahradní párty stany velice půvabné a stávají se dominantou v zahradě, využijete i plachtový altán s lehkou kovovou konstrukcí.

Zahradní altány – praktický doplněk za prima ceny

A kde se dnes vydáme za nákupy? Jaro je za dveřmi, a proto si vybereme internetový obchod, kde seženete vše pro svůj domov a zahradu. Ceny jsou rozumné a výběr obrovský včetně spolehlivého zákaznického servisu – není důvod váhat s objednávkou, pokud máte vybráno. Veškeré záhradné altánky jsou vyrobené podle platných evropských standardů a norem. Přejeme příjemné nakupování!Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00