Firma Vzdušín.cz – jak její název napovídá, jedná se o internetový obchod zabývající se prodejem a službami v oboru přístrojů, které mají něco společného se vzduchem. Pomocí přímotopů a topení z nabídky e-shopu dokážete vyhřát každou místnost i v těch nejstudenějších měsících. Nabízí vytápění jak pro interiér, tak pro exteriér. Naopak pokud Vás trápí třeba vlhkost zdiva, tak i pro tento nešvar nabízí řešení v podobě odvlhčovačů, a to pro stavbu, sklep, koupelnu i bazén. Pro ty místa, kde je vyšší prašnost, vyšší výskyt alergenů, virů a pachů je připravena čistička vzduchu. Chcete-li ale ulevit Vašim dýchacím cestám, stačí využít zvlhčovače vzduchu a tím tak ochránit Vaše dýchací cesty.

Velmi jsou v dnešní době domácí meteorologické stanice, tzv. meteostanice, které poskytují širokou škálu informací a údajů o počasí, tlaku a venkovní a vnitřní teplotě. V sortimentu obchodu se momentálně nachází jeden z nejoblíbenějších a nejpropracovanějších systémů Weatherhub od TFA. Tento systém lze různě modifikovat pomocí dokupování dalších modulů podle potřeby. Výhodami jsou bezdrátové ovládání mobilní aplikací, plná modulovatelnost, snadné ovládání a příznivá cena.

E-shop je zákazníkům k dispozici 40 hodin týdně, a to jak prostřednictvím mobilního telefonu na čísle 608 510 550, tak i přes e-mail. Konzultovat na těchto kontaktech můžete veškeré problémy s přednákupním i ponákupním servisem ke všem produktům z tohoto e-shopu.

Nově rozdává Vzdušín.cz svým zákazníkům poplatky. Stačí pouze uhradit objednávku za zboží předem převodem na účet obchodu a získáte tak jednorázovou slevu 1 % z Vaší objednávky. Platí pro objednávky se sazbou DPH 21 %. U objednávek nad 3000 Kč zase firma uhradí dopravu zboží včetně telefonického avíza o doručení.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00