Rozhodnout se pro rekonstrukci koupelny není vůbec snadné. Tak jako jakákoliv rekonstrukce v bytu je časově náročná, je důležité rozhodnout o postupných krocích při rekonstrukci. Důležité je si stanovit jednotlivé fáze rekonstrukce včetně finančního plánu, abyste poté nebyli zaskočeni, když Vám dojdou finanční prostředky. Pokud jste se tedy ale opravdu rozhodli rekonstruovat koupelnu a stále si nevíte rady, které koupelnové doplňky a vybavení si do nové koupelny pořídit, tak nezoufejte.

Internetový obchod Wellmall.cz s tímto vybavením Vám pomůže vybrat ty nejmodernější, nejkvalitnější a cenově dostupné prostředky. V nabídce e-shopu si vyberte ze široké škály sprchových dveří, které lze dle koupelny zakoupit různé, a to sprchové dveře zalamovací, otevírací, shrnovací nebo posuvné. K zakoupení jsou i masážní sprchové boxy, vany, klasické sprchové boxy, WC, umyvadla, bidety, pisoáry a další sanitární technika a koupelnový nábytek s doplňky, jako dávkovače na mýdlo, mýdlenky, držáky na ručníky nebo háčky a držáky toaletního papíru a kosmetická zrcadla.

Z nabízeného sortimentu jsou velmi oblíbené různé druhy van. Při výběru vany je nutné dbát na design, ale i na to, aby se vana hodila do Vaší svou velikostí. V nabídce jsou akrylátové vany, rohové vany, nebo asymetrické či oválné. Pokud toužíte poté největší relaxaci, stačí využít hydromasážní vany, ve kterých budete velmi rádi odpočívat. Možné je zakoupit i vany smaltované a samozřejmě jako ke všem produktům je k dispozici široká nabídka vanových doplňků v podobě vanové zástěny, která je ideálním řešením, jelikož dokáže zabránit před potopou. Jsou snadno omyvatelné a nenáročné na údržbu. Montáž je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00