Větší prsa bez operace jsou dostupnější, než si možná myslíte. Na chod organismus ženy má vliv celá řada faktorů, z nichž mnohé dokáží ovlivnit i tolik vyhledávaný a žádaný přirozený nárůst prsní tkáně. Pokud chcete mít i vy plnější a zdravější dekolt, určitě čtěte dále.

Těhotenství a vše okolo

Ženy, které ještě nemají děti, by měly zbystřit. Je totiž možné, že právě jim se prsa v těhotenství zvětší, a i po ukončení kojení větší zůstanou. Nelze spolehlivě určit, která žena je vhodnou kandidátkou na trvalé zvětšení prsů díky těhotenství, ale dobrý obrázek si lze udělat u členek rodiny ze strany matky. Pokud se matce či babičce těhotenství na velikosti hrudníku podepsalo pozitivně, existuje velká šance na stejný efekt i u nastávající maminky. V každém případě doporučujeme těhotenské šaty a další oblečení nakupovat s rezervou, abyste ho ještě před porodem nemusely odkládat mezi již nepadnoucí.

Přírodní doplňky stravy

Velký vliv na zvětšení prsou bez plastiky mají i přírodní rostlinné hormony tzv. fytoestrogeny. Těch bohužel najdeme v naší přirozené stravě málo. Velké množství jich obsahuje například sója, tu si ale těžko můžeme zařadit do jídelníčku každý den.

Nabídku doplňků stravy s fytoestrogeny na našem trhu je však široká. Při rozhodování vám budou velmi i nápomocné recenze přípravků na zvětšení poprsí. Hledejte reálné zkušenosti uživatelek a nenechte se nalákat jen na líbivé řeči v reklamách. Zaměřte se na složení, lékařské certifikáty i garanci kvality a vrácení peněz, kterou ty nejlepší produkty často nabízejí. Napovědět může i přítomnost cenově výhodného testovacího balení.

Dostatek spánku a minimalizace stresu

Ne vždy jsou ale fytoestrogeny pro váš hrudník samospasitelné. Pokud jim nedáte dostatek času k efektivnímu působení, výsledků se nedočkáte. Snažte se především jíst stravu bohatou na přírodní prospěšné tuky, vitamíny a minerály a dbejte také na dostatek spánku a minimalizaci stresu, které mohou působení fytoestrogenů účinně zablokovat. Větší prsa bez operace zkrátka vyžadují menší oběti, za ten výsledek to ale rozhodně stojí.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00