Kytice květin – láskyplný dotek

Umělé květiny na T-zbozi.czKvětiny provázejí lidstvo od nepaměti a nelze se divit, že kouzelnou krásu křehkých rostlinek, se lidé pokoušejí, co nejdéle zachovat. A jak jsou staré kvetoucí rostliny? Podle nových výzkumů snad více než 240 miliónů let. Úctyhodný věk … A my se ptáme. Nechat mluvit květinu, anebo něco říci květinou?  Obojí. Nechme mluvit kytici květin a bez přemýšlení si natrhejte do vázy rozmanité druhy lučních kvítek. Nebo nechte si odborníky svázat kytici k výročí, svatbě, úmrtí či jen k pohlazení duše – mám tě rád.

Kategorie umělé květiny


Vazba květin – řídíme se tradicí a citem

Živé květiny nebo umělé květiny?   Milovníci živých květin milují vůni živých květů, milovníci umělých květin se radují z dlouhé trvanlivosti. Nové technologie dokonale imitují živé rostliny – stačí se jen rozhodnout. Ženám pořizujeme pestré barvy, vázané navysoko i dokulata. Pro muže je vhodnější jednoduší kytice vázaná navysoko s méně barevnými květy. Mladším lidem vážeme kytice s ohledem na jejich temperament a potřebu se odlišovat. Hodně zeleně, extravagance je tady na místě. Starší generace potěší klasika – jen ať kytice dlouho vydrží, volíme karafiáty a růže. Dítě obdarováváme malou jemnou kytičkou, slečnu romantickou kyticí – frézie, nádherně voní.

Kategorie zahradní dekorace


Módní vazby květin

Móda se nevyhýbá ani květinám a během roku se objevují hned čtyři trendy. Ano – inspirací je nám čtyři roční období. Chcete být in? Vrací se kala, která se objevovala ve svatebních kyticích našich babiček. Sudý nebo lichý počet? Ve světě se počítají květiny na tucet a objednávají se násobky tohoto počtu. Sudý počet vyhrává, ale i tak nikdo nesleduje, zda má lichý nebo sudý počet květin. Královna květin je stále v ČR růže, jinak se květiny nadělují podle sezóny. Jaro – tulipány, léto – slunečnice, podzim – chryzantémy, zima – gerbery či lilie.  Své místo si našli i orchideje. 


Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00