Trhy, veletrhy a obdobné akce mají jedno společné: atmosféru. Aby si ji všichni mohli parádně užít, hodí se k tomu odpovídající zázemí. Párty stany poskytnou úkryt a ochranu před povětrnostními podmínkami, zajistí dostatek soukromí, když je zapotřebí. Co má splňovat takový věrný společník, jakým party stan bezpochyby je, aby posloužil co nejlépe?

Využití party stanů

Jedním ze zásadních faktorů pro kvalitní stan je dobrá stabilita a rychlá manipulace. Když je stan dostatečně pevný, nemusíte mít obavy z počasí. Vydrží prudký déšť, dokonce i kroupy s větrem.

Pod stánky můžete prodávat své zboží, nabízet služby, dělat módní přehlídky, ukázky vaření spojené s ochutnávkami a spoustu dalších aktivit. Párty stany poslouží také jako oddychový prostor pro návštěvníky veletrhů, kde si budou moci dopřát krátkou přestávku, spojenou s jídlem a pitím. Mohou také poskytnout suché zázemí pro předvádění motorek nebo třeba aut.

Variabilita stanů

Na party stanech je také důležité, jak je můžete upravit. To znamená, kolik možností vám poskytují. S party stanem Brimo získáte hned 5 variant vzhledu. Pokud bude krásně slunečno, můžete nechat jen odolnou střechu. Zajistí vám příjemný stínek, a navíc i ochranu před slunečními paprsky. Když přidáte jednu až tři postranní stěny, získáte větší soukromí, i lepší chránění před nepříznivým počasím. Stěny se nasazují jednoduše, pomocí suchého zipu. Když bude potřeba, můžete si pořídit i čtvrtou stěnu se dveřmi. Ta vám zajistí úplné uzavření stanu, například pro případ velkého deště.

Výhody party stanů Brimo

Stěny i střecha jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které bez problémů zvládají rozmary počasí. Praktický povrch chrání i před UV zářením. Ocelová konstrukce má ochranu proti korozi.

Stánek má automatický systém zajištění konstrukce, což je předpoklad pro jednoduchou manipulaci. Rozložení je možné do 40 sekund a složení není o nic složitější. Tato manipulace je pro veletrhy velmi důležitá a praktická. 

Rychle rozkládací stánky se totiž pak dají začít používat během chvilky a stejně rychle i uklidit. Není zapotřebí se trápit se složitými konstrukcemi a luštit návody. Nic z toho nepotřebujete. Čas je pro vás důležitý a nemůžete o něj zbytečně přijít. 

Podle účelu využití pak vybíráte z různých rozměrů party stanů. Menší stánky mají velikost 2 x 2 m, 2 x 3 m nebo 3 x 3 m, vybírat můžete ale i z větších rozměrů jako 3 x 4,5 m nebo 3 x 6 m. Další volbu máte v případě barev, protože většinu stánků je možné pořídit alespoň ve třech variantách barev. Určitě mezi nimi najdete takovou, která přitáhne pohledy návštěvníků veletrhu.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00