Vánoční svítící dekorace venkovní i vnitřní SKLADEM

Hadice a kabely na T-zboží.cz

Hadice a kabely

Vánoční světelné řetězy na T-zboží.cz

LED Řetězy

Vánoční světelné dekorace na T-zboží.cz

Dekorativní osvětlení


Rampouchy na T-zboží.cz

Rampouchy

Světelné deště na T-zboží.cz

Světelné deště

0
50001< 
< 

Vánoční svítící dekorace venkovní

Venkovní vánoční dekorace musí být především kvalitní, aby vydržela nepřízeň počasí. Při výrobě moderních vánočních řetězů se používá několik typů vodičů: PVC, silikonové a gumové. Poslední dva (silikon a guma) jsou mnohem odolnější, mají dobré vlastnosti, odolnost vůči vlhkosti a povětrnostním vlivům. Silikonový drát lze použit jako vnější dekoraci, protože mohou odolat extrémní vlhkosti a teplotě do -50 ° C. Pokud hledáte levnější alternativu, vánoční svítící dekorace venkovní z PVC drátu jsou schopny vydržet teploty klesající až -15-20 ° C.  Běžné elektrické vánoční osvětlení se zastrkávají do zásuvek, ale nicméně existují i druhy, které fungují na baterie. Ty jsou často používány pro venkovní osvětlení -  balkony, okna, verandy, vchod do domu atd. Vánoční svítící dekorace venkovní také zdobí stromy kolem vašeho domu.

Doporučujeme umělé vánoční stromky

Působivé vánoční svítící dekorace venkovní – elektrické girlandy

Klasická vánoční svítící dekorace venkovní se vyskytuje téměř v každé domácnosti. Jedná se o konvenční kabel, na jehož délce je spousta žárovek nebo LED diod. Jedná se o univerzální a jednoduchý zdroj světla, vhodná dekorace pro výzdobu stěn, římsy, schodů, plotu a stromů. Vánoční světelná dekorace je podobná síti, neboť je propletená ve tvaru čtverců a jiných podobných tvarů, používá se ke zdobení rovných povrchů - stěny, střechy, stropy, okna atd. Elektrické girlandy, závěsy jsou obvykle používány k dekoraci vnitřních částí oken. Jedná se o dlouhé primární vodiče, které se liší dlouhými vertikálními prvky se světelnými zdroji (až 2 m na délku).

Kompletní výběr vánoční osvětlení

Efektní vánoční svítící dekorace venkovní – rampouchy

Vánoční svítící dekorace rampouchy jsou svým vzhledem trochu podobné závěsům. Avšak vertikální směr u rampouchů je mnohem kratší (až do maximální délky 0,5 m). Také LED diody mohou mít podlouhlý tvar a vzhled podobající se rampouchům. Tyto vánoční ozdoby často zdobí stromy a římsy. Ohromně efektní dekorace, vytváří "efekt tání".  Některé zahrady a domy krášlí i gerlyandy lano - siluety postav a zvířat. Jedná se o flexibilní transparentní silikonový kabel, v jehož středu jsou umístěny LED.  Tato dekorace je vodotěsná a odolná proti náhlým změnám teplot. 

Vánoční světlaGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00