Krásná vánoční světla SKLADEM

Hadice a kabely na T-zboží.cz

Hadice a kabely

Vánoční světelné řetězy na T-zboží.cz

LED Řetězy

Vánoční světelné dekorace na T-zboží.cz

Dekorativní osvětlení


Rampouchy na T-zboží.cz

Rampouchy

Světelné deště na T-zboží.cz

Světelné deště

0
50001< 
< 

Efektní vánoční světla

Vánoce jsou nejvíce oblíbené svátky. Spojují všechny lidi s různými zvyklostmi, bez kterých, v rámci příprav na oslavy se nelze obejít. Vánoce si třeba málokdo umí představit bez vánočních světel a ozdob. Zajímáme se o vánoční světla, vánoční ozdoby v podobě věnců na stěnách a dveří, dále se pořizují různé figurky a ozdoby k dekoraci stolů, svícny, ubrusy s vánoční tématikou, přehozy, klasické vánoční ozdoby a girlandy. Po celá desetiletí, jsou elektrické vánoční světla jedním ze základních atributů, které vytvářejí barevnou a magickou vánoční atmosféru v domě. Tyto třpytivé světla různých barev a tvarů nejen nás přivádějí blíže k dlouho očekávaným svátkům, ale jsou velmi obdivovány, pozvednout náladu – sníme své sny v příjemné atmosféře.

Veškeré vánoční osvětlení zde

Vybíráme vánoční světla

Během dlouhodobých příprav si pokládáme několik otázek: Jaký druh vánočních ozdob zvolíme v letošním roce? Jak si vybrat to správné elektrické vánoční osvětlení? Jak koupit kvalitní vánoční ozdoby a nevyluxovat při tom vkladní knížku?  Pokud budeme mluvit o elektrických vánočních ozdobách, v nabídce je spousta druhů - speciální novoroční síťované vánoční světla, rampouchy, třásně, LED lampy, LED řetězy, světelný déšť, hadice a kabely a další světelné dekorace. Jak vidíte, výběr nebude jednoduchý.

Vánoční světla - zdroje

Vánoční ozdoby, které si pamatujeme od dětství, jsou klasické mini žárovečky. Jedná se o nejběžnější elektrické girlandy, skládající se z mnoha malých drátů a žárovek. Jsou levné, krásné, vytváří příjemnou atmosféru v domácnosti, ale jejich životnost je velmi malá. Navíc jsou během provozu velmi horké – hrozí riziko zapálení papírových vánočních ozdob, nemluvě o velké spotřebě energie a jejich křehkosti. Tento druh elektrického vánočního světla řadíme na poslední místo. LED girlandy - nejoblíbenější druh elektrických vánočních ozdob. Jsou sice o něco dražší, ale mají řadu výhod:

-        dlouhá životnost (20 000 až 100 000 hodin);

-        bezpečnost (LED lampy těžko zahřívat během provozu);

-        vydávají měkké, jasné světlo, které nedráždí oči;

-        odolné proti vlhkosti;

-        LED girlandy, ve srovnání s klasickými žárovičkami jsou mnohem ekonomičtější.

Nezapomeňte na vánoční stromek - nabízíme skvělé umělé vánoční stromkyGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00