Vánoce to je štědrovečerní magie – sudý počet lidí u stolu, nesmíte zametat smetí, ať nevynesete štěstí z domu, pod talíř se dávají rybí šupiny, které si pak dáte do své peněženky, aby peněz bylo dosti. A pozor! Nesmíte zapomenout, že se neodchází od štědrovečerního stolu do skončení večeře, neboť se může stát, že příštích Vánoc se nedožijete. A pouze a jen vánoční osvětlení úžasným způsobem dokresluje kouzelnou atmosféru Vánoc.  Trh nabízí nespočet druhů svítidel – úžasná barevnost, moderní design, to vše se snoubí s nesmírnou kvalitou a cenou, ale to musíte zavítat do zákazníky ověřeného internetového obchodu.

Efektní vánoční osvětlení vytvoří pravou vánoční atmosféru

Vánoční osvětlení originálním způsobem vytvoří sváteční náladu. Jednoduché ozdoby ´co dům dal´-   jablka, sušené švestky, sladké pečivo a ořechy doladíme efektním vánočním osvětlením ve veselých barvách, kde převládají teplé odstíny.  Češi zvyk zdobení vánočního stromečku přejali z Německa a skleněné ozdoby se  vozily z Durynska.  Ovšem v třicátých letech 20. století je vše jiné, české foukané skleněné ozdoby srazily z popředí zájmu ty německé a ovládly svět.  A co je typické jen pro Čechy a Slováky? Zdobení vánočního stromečku kolekcemi. Čokoládové ozdoby nikde tak nefrčí jako právě u nás a na Slovensku.

LED vánoční osvětlení – dlouhá svítivost   

LED vánoční osvětlení! Kvalita na jedničku! LED technologie je naprosto unikátní - dlouhá svítivost, nízká spotřeba energie, odolnost a trvanlivost.  Obyčejná žárovka spotřebuje až 75 W za jednu hodinu, zatímco LED žárovka si vezme pouze 9 W! A to je ten hlavní důvod, proč lidé mají o LED vánoční osvětlení takový ohromný zájem. Použití ledek v čase vánočním představuje významnou úsporu, pokud svítíte non stop, a navíc si osvítíte celý dům včetně zahrady. Vánoční osvětlení se používá na zdobení vánočních stromečků a jako samostatné světelné dekorace.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00