Vánoční osvětlení nejen do oken SKLADEM

Hadice a kabely na T-zboží.cz

Hadice a kabely

Vánoční světelné řetězy na T-zboží.cz

LED Řetězy

Vánoční světelné dekorace na T-zboží.cz

Dekorativní osvětlení


Rampouchy na T-zboží.cz

Rampouchy

Světelné deště na T-zboží.cz

Světelné deště

0
50001< 
< 

Vánoční osvětlení do oken

Chcete-li vytvořit slavnostní atmosféru - aby dům, byl tím duchem Vánoc, můžete použít vánoční osvětlení do oken. Výzdoba oken je jednoduchá a nevyžaduje další prostor jako vánoční stromeček. Navíc máte k dispozici dokonalé "plátno" pro realizaci svých kreativních nápadů. Inspirací nám mohou být krajky, neboť jejich lehkost a krása může být přesunuta na okenní dekoraci, pokud nemáte zájem o vánoční osvětlení do oken a sázíte na tradici. Zdobené věnce vypadají v oknech a na dveřích nádherně.  Vhodná je kombinace barev zelená a stříbrná, zlatá a červená se světly a svíčky, podle nálady a vašeho estetického cítění, doplníme věnec stuhou, sušeným ovocem či květy.

Kompletní výběr vánočního osvětlení  

Kouzelné vánoční osvětlení do oken

Vánoční světla, vytvoří skutečnou pohádku a kouzlo.  Můžete si vybrat světla ve tvaru hvězd, nebo zůstat u klasické svíčky. LED girlandy vydrží mnoho let a jsou bezpečné pro děti, protože se nezahřívají. Na vánoční osvětlení do oken se nezapomíná. Mají zde své pevné místo jako v exteriéru, kde se vánoční světla již zabydlela a po mnoho let nás dojímají svou křehkou krásou. Barevná paleta je velmi široká! Ze standardních barev duhy si můžete vybrat jinou barvu do každého okna v bytě. Připevnit se dají na speciální háky vyrobené z plastu nebo konvenční lepicí páskou.

Nejlepší jsou umělé vánoční stromky

Vánoční osvětlení do oken  - klasika nebo LED diody

Tak jako obecné, i dekorativní vánoční osvětlení do oken se ubírá směrem LED technologie. LED vánoční osvětlení je sice o něco dražší, ale nelze přehlížet především jeho extrémně dlouhou životnost a energetickou nenáročnost. Porovnáme-li účet za svícení klasickými žárovkami a LED žárovkami, je jasné, že rozdíly ve spotřebě elektřiny hrají jasně ve prospěch LED vánočního osvětlení.  Výběr je na vás -  světelný kabel, světelný řetěz, světelný rampouch, světelný závěs, světelná síť, světelný motiv a světelná dekorace.  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00