I vy znáte rozházené věci po celém bytě? Hlavním důvodem nepořádku je nedostatek úložného prostoru. Je jedno jak velký šatník máte nebo kolik polic navíc jste nechali na míru dodělat, komoda bude i tak vždy nepostradatelným pomocníkem. Spolehlivě schová všechny věci v kterékoli místnosti.

Proč jsou komody tak velmi oblíbené?

Odpověď je jednoduchá - jsou univerzální, víte jejich rychle poskládat po zakoupení a spolehlivě schovají vše, co dosud nemělo své místo. Ať už k vám na návštěvu přijde rodina, sousedka nebo dobrá kamarádka, některé věci chceme prostě schovat. Obvykle narychlo ani nevíme kam věci odložit a pak po návštěvě hledáme, kam jsme je narychlo skryli. Mějte na všechny své maličkosti po ruce vždy komodu, do které uložíte vše potřebné. Pohárky, občerstvení, deku, zda například sbírku svého oblíbeného dámského magazínu.

Komoda do každého interiéru

K hlavním důvodům, proč si zaopatřit komodu, patří fakt, že se hodí do každého interiéru. Obvykle se komody pouze kupují do již zařízené místnosti, a tak jsou výrobci o krok vpřed. V současnosti najdete v prodejnách několik komod, které se od sebe liší nejen barvou a způsobem úložného prostoru, ale i stylem.

Pokud máte nábytek v klasickém dřevěném stylu, najdete bez problémů novou komodu přesně v konkrétním odstínu, jaký potřebujete. Vůbec tak nebude odrážet od zbývajících částí nábytku, právě naopak, dokonale zapadne, jako by tam byla hned od začátku. Stejně rychle víte doladit komodu i k modernímu interiéru.

Výrazný doplněk

Kromě toho, že si komody pořizujeme pro jejich účelnost, mnohé z nich vědí interiér oživit. Na trhu jsou totiž i netradiční, výrazné komody schopny zcela změnit celý ráz místnosti. Nápaditá, netradiční komoda upoutá na sebe pozornost a poukáže na váš dobrý vkus. Ne všechny komody jsou stejné, takže pokud vás fádnost nudí, víte si pořídit šikovnou, tvarem i barvou netradiční komodu.

Na oživení bydlení jsou mimořádně vhodné komody do obývacího pokoje s posunutými šuplíky, které jakoby nepravidelně trčely do stran. Honosně působí komody z masivního dřeva nebo komody s ručně vyřezávanými ornamenty. Co se týče barvy, problémem nejsou ani pestré komody ve veselé žluté, námořnické modré nebo pohádkově růžové barvě.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00