Zahradní nábytek z umělého ratanu | Umělý ratanový nábytek

Umělý ratan pro výtečný design, pohodlí a žádnou údržbu!

0
50001< 
< 

Zahradní nábytek z umělého ratanu dnes patří mezi jasné evergreeny na mnoha českých zahradách. Kromě přírodního ratanu je stále populárnější tzv. technoratan, tedy, umělý ratan. Zahradní nábytek z tohoto velmi moderního materiálu vypadá na pohled úplně stejně jako ratan přírodní. Jeho hlavní výhodou je, že je naprosto bezúdržbový. Ratanový nábytek je velmi odolný proti slunečnímu záření a povětrnostním podmínkám, proto je velmi oblíbeným nábytkem na zahradu, pod pergolu, na terasu, na balkon nebo třeba i do zimní zahrady. Ratanový nábytek celkovým vzhledem zapadá do každé zahrady.

Mohly by se vám hodit i naše zahradní grily a zahradní stany :-)

Výhody nábytku z umělého ratanu

Umělý ratan a z něho vyrobený zahradní nábytek je stále oblíbenějším materiálem, zejména kvůli tomu, že je pevný, pružný, lehký, vysoce odolný a dobře kombinovatelný s jinými materiály. Je opravdu krásný a krásně doladí design vašich domů a zahrad. Zahradní nábytek z umělého ratanu je ale také čím dál více dáván nejen na zahrady, balkony a terasy, kam měl také původně patřit, ale stále častěji se dává i do interiérů. Velmi dobře se hodí jako odolný nábytek do wellness center a ke krytým bazénům. Umělý ratanový zahradní nábytek se velice dobře udržuje. Je také vysoce odolný vůči chlóru i mořské soli, dešti, ale i povětrnostním vlivům. Použití zahradního nábytku z umělého ratanu je téměř neomezené.

Umělý ratanový nábytek na terasu a na zahradu

Módním trendům v současné dome kraluje vyplétaný umělý ratanový nábytek. Polyratan je naprosto ekologický a netoxický. Můžete jej tedy dát téměř kamkoliv. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky křesla, polyratanová lehátka, židle nebo celé zahradní sedací soupravy a sety z umělého ratanu. Zahradní nábytek z umělého ratanu je v mnoha přírodních odstínech a zcela jednoznačně zútulní jakýkoliv prostor. Hodí se na vaši zahradu, terasu, pod pergolu, na balkón i do obývacího pokoje a z jeho užitných vlastností se budete dlouhodobě radovat. Umělý neboli syntetický ratan můžete použít v interiéru i exteriéru a lze jej umístit prakticky kamkoliv.

O rozdílech mezi přírodním a umělým ratanem si můžete přečíst zdeGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00