Dekorativní umělé květiny  

Umělé květy na t-zboží.czUmělé květiny mají stále mnoho odpůrců, ale v současné uspěchané době lidé se o tento druh dekorace začínají opět zajímat. Ano, uvědomujeme si všichni, že umělá květina nikdy nenahradí tu živou, ale živé kvítka mnohdy způsobují velké problémy alergikům.

Přejít do kategorie Umělé květiny

Umělé květy – dokonalá harmonie

Jedno čínské přísloví říká, že sto mužů může vytvořit tábor, ale jen jedna žena může vytvořit domov. A jak se tvoří útulný domov? Nestačí pěkný a drahý nábytek, koberec či lustr, všechny tyto luxusní věci nikdy nenahradí vkusné doplňky. Umělé květy – to je ta pravá atmosféra domova.  Umělé rostlinky se hodí všude tam, kde nemáte čas na dlouhodobou a náročnou údržbu živých květin, ocení tento výrobek především alergici a lidé, kteří nepatří mezi vášnivé pěstitelé květin. 

Rostliny, které nevadnou – umělé květy

Pěstovat živé rostliny se nedoporučují v různých zábavních a gastronomických zařízeních, kde je přemíra kouře. Umělý květ na stole, kde se podávají nejrůznější jídla a nápoje působí velmi přirozeně a nehrozí jeho uvadnutí. Ohebné stonky a odnímatelné listy a květinové hlavy nám umožňují přetvořit finální podobu rostliny dle potřeby. Nulová údržba, bezvadné ceny, dvouletá záruční doba – je mnoho dalších důvodů, proč si umělé květy pořídit. 

Bez umělých květů to nejde 

 Umělé květy - to se již dávno nerovná nevkus.  Pryč jsou doby, kdy se pro výrobu umělých květů používal jednotný plast pro všechny komponenty rostlin. Při dnešní výrobě umělých rostlin se využívají ty nejmodernější technologie, kdy se výrobci snaží o vytvoření reálného vzhledu květů – imitují se dokonce zažloutlé listy, skvrny a jiné nedokonalosti.  V současné době si můžete objednat jednoduché umělé květy na výzdobu slavnostní tabule nebo vzrostlé stromy o výšce deseti metrů. Vyrábějí se tolik oblíbené palmy, fíkusy, listnaté stromy, řezané květy, květiny v květináčích, umělé kaktusy, nechybí vánoční stromky.
Co nás na umělých květech nejvíce baví? Snadná údržba, dlouhá trvanlivost a hlavně odpadá pravidelné zalévání, přesazování, hnojení, smutek z uvadlých rostlin a strach ze škůdců.

Přejít do kategorie Umělé květinyGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00