Umělé květiny na t-zboží.czUmělé květiny mají stále mnoho odpůrců, ale v současné uspěchané době lidé se o tento druh dekorace začínají opět zajímat. Ano, uvědomujeme si všichni, že umělá květina nikdy nenahradí tu živou, ale živé kvítka mnohdy způsobují velké problémy alergikům....

 A právě těmto lidem umělé květiny můžeme jen doporučit a to s ohledem na skutečnost, že se v loni na různé alergie léčilo kolem 900 tisíc dospělých a dětí. Navíc jsou domácnosti, kde se živým květinám nedaří, ať dělají hospodyňky, co dělají.


Přejít do kategorie umělé květiny

Umělé květiny svým provedením překonávají i originál

Stačí se podívat na ohromnou nabídku umělých květin a není co dodat. Okvětní lístky, stonky a listy svým dokonalým provedením berou dech a nikoho by ani nenapadlo hovořit o kýči. Nejvíc si na těchto produktech ceníme snadnou údržbu a dlouhou trvanlivost. Umělé květiny se nabízejí v mnoha druzích - řezané, hrnkové provedení, klasické v květináčích, palmy v různých velikostech, stromy, keře, kvetoucí větve, samostatné květy a nesmíme zapomenout na nejprodávanější druh – umělý vánoční stromeček s šiškami či bez šišek.
Co víc! Okoukanou živou květinu málokdy hodíme do popelnice a máme ji doma, dokud sama neuhnije, zatímco umělé květiny si můžeme různým způsobem upravit a vystavovat podle sezóny. Jiné květiny se hodí na Velikonoce a jiné na Vánoce

Vhodné prostory pro umělé květiny 

Umělé květiny mají široké uplatnění – hřbitovní kvítí, tam se snad používají nejvíce. Sahají po tomto výrobku, restaurace, supermarkety, školy a všechny další instituce, kde chtějí lidem zpříjemnit práci nebo čekání či zábavu. Nejnovější hit je umělý živý plot. Lidé si urputně hájí své soukromí a tak si s oblibou umělými květinami zdobí verandy, ploty, balkóny, dávají je všude tam, kde se přírodní vegetaci nedaří. Odpadají starosti s hnojením, zastřiháváním, zaléváním a úschovou před zimním počasím.  

Přejít do kategorie umělé květinyGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00