Umělá palma – dotyk ráje 

Umělé palmy na t-zboží.czDomov má být zázemí člověka a nikoliv nádraží, kterým se jen prochází. A pokud nemáte zájem o pouhou noclehárnu, tak se snažíte interiéry své domácnosti, co nejvíce zútulnit. Hlásí comeback umělé rostliny, mezi kterými dominuje umělá palma. Máte-li doma umělou palmu či jinou umělou rostlinu nemusíte se obávat výsměchu přátel, neboť o tento druh výzdoby je mimořádný zájem i v jiných institucích – restaurace, hotely, školy, firmy a další.

Umělé palmy hledejte v kategorii umělé květiny

Proč umělé květiny?

Důvodu proč krášlí nejen naše domácnosti je mnoho. Lidé nemají čas na údržbu živých květin nebo je to nebaví, a tak si pořizují umělé květiny, které jsou od těch pravých k nerozeznání. Například umělou palmu můžeme postavit do extrémnějšího prostředí, kde kolísá teplota, což by živou palmu zabilo. Jsou vhodné i do interiéru, kde se kouří a je málo světla. Odpadá veškerá činnost, která je nutná u živých rostlin – zalévaní, hnojení, přesazování apod. Pořídíte si drahou palmu a děsíte se, aby ji nenapadl nějaký škůdce. Umělé rostliny se navíc nedeformují, nepřerůstají, jsou lehké, snadná manipulace, dlouhá životnost a jednoduché umístnění. 
Pořízenou umělou palmu či jiné umělé květiny si má možnost hospodyňka variabilně upravit do finální podoby rostliny.  Vhodné pro alergiky, zaručená sterilita prostředí, neznečišťuje okolí a neslouží jako líheň všemožného hmyzu. Skvělá cenová dostupnost a nehrozí, že po měsíci či méně vám květina uvadne. Vyhnete se přesazování, vzhled palmy se ani po roce nemění, i když jsou používány přírodní kmeny.

Umělé palmy – trvalý obraz přírody 

Umělé palmy patří mezi nejvyhledávanější artikl, neboť dokonale zaplní a okrášlí každý interiér. Kvalita a provedení je bezkonkurenční stejně jako ceny. Umělé palmy vás svou přirozenou krásou naprosto uchvátí.  Mango strom, palma Areca, kokosová palma – výběr je na vás.

Umělé palmy hledejte v kategorii umělé květinyGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00