Trampolíny - zahradní dětské trampolíny pro děti

Už jste si určitě všimli kam nejdříve běží dítě na hřišti. Ke trampolíně! Nabízíme zahradní trampolíny právě pro vaše děti. Veškeré dětské trampolíny jsou skladem s garantovaným doručením do dvou dnů.

Udělejte radost dětem a kupte jim zahradní trampolínu!

0
50001< 
< 

Proč je právě zahradní trampolína pro děti nejlepší?

Lékaři se bez výjimek shodují na tom, že pohyb dítěte na trampolíně je opravdu zdravý. Nárazy jsou krásně tlumeny pružinami. Klouby nejsou přetěžovány. Dnešní děti  jsou zahlceny reklamou a tráví více času u počítače. Je stále těžší a těžší dítě nečím zaujmout. Zahradní trampolíny jsou pro děti bezesporu ideální řešení. Každé dítě si chce užít tu svoji chvíli beztíže. Dopřejte i vy svému dítěti zdravý pohyb a vyberte tu správnou zahradní trampolínu.

Jaká velikost trampolíny je pro děti ideální?

Nabízíme několik velikostí trampolín: 183, 244, 305, 366 a 429 cm. Jaká velikost trampolíny bude pro vás nejlepší závisí kolik peněz chcete vložit do koupě trampolíny. Obecně platí, že čím větší trampolína, tím více zábavy pro děti. Zahradní trampolíny menších průměrů jsou určeny pouze pro jedno dítě, také jsou dost "tvrdé" a málo odráží. Na dětských trampolínách větších průměrů může skákat i větší počet dětí. Vždy je u skákání vhodný dozor dospělé osoby.

Je důležitá u dětské trampolíny ochranná síť?

Použití ochranné sítě u zahradních trampolín pro děti určitě velmi doporučujeme. Větší trampolíny nabízíme pouze v provedení s ochrannou sítí. Děti dokážou vyskočit dost vysoko a mohly by po dopadu doskočit mimo trampolínu.

Kam umístit zahradní trampolínu?

Pro umístění zahradní trampolíny pro děti vyberte rovné místo. Pokud bude třeba jedna noha trampolíny stát nad prohlubní, celý rám trampolíny se časem zkroutí a mohou popraskat i sváry. Na takové závady se nevztahuje reklamace. Dále nestavte dětskou trampolínu do blízkosti stromů nebo plotů, opěrných zídek. Zahradní trampolína by vždy měla stát ve volném prostoru!

S trampolínou od nás přejeme mnoho pěkného skákání!Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00