Komínové digestoře
Komínové digestoře jsou velmi populární díky své kvalitě a efektnímu designu.  Pokud stavíte novou kuchyň a plánujete nákup digestoře, je dobré vědět, že odsavače par jsou s odtahem ven, nebo recirkulační s měnitelným filtrem. Komínové digestoře se montují do ostrůvku, ke zdi nebo do rohu. Odtah nabízí vyšší účinnost, ale je nutné mít k dispozici odtahové potrubí a komín. Vše je odvislé od dispozičního řešení kuchyně, pokud není přítomen odtah, tak je nutné si pořídit recirkulační odsavač par, tyto filtrační digestoře můžete umístit kdekoli v kuchyni nad varnou desku.

Špičkové komínové digestoře CATA a EMPIRE skladem ZDE!

Komínové digestoře CATA a EMPIRE! Dominanta v kuchyni

Komínové digestoře spolehlivě zachytí mastné páry, tuky a pachy, které vznikají při vaření, pečení a smažení. V rodinném domě zpravidla máte možnost využít komínový odtah, ale nesmí jít o komín určený k vytápění. Pokud zavítáte do našeho internetového obchodu s tímto sortimentem, tak zde naleznete přehlednou nabídku odsavačů par.  Nabízíme velmi kvalitní komínové digestoře CATA a EMPIRE - privátní značka společnosti ČEKO IMPORT a.s., která odsavače par vyrábí pouze z evropských komponentů s bezkonkurenčním poměrem užitková hodnota/cena. Kuchyňské digestoře mají přímo nadčasový design a stávají se dominantou v místnosti.   Komínové digestoře pouze vzhledově komín imitují a uživatelé je nejčastěji montují nad varnou desku do mezery mezi závěsnými skříňkami a do ostrůvku.

Vysoká kvalita - komínové digestoře CATA a EMPIRE

Proč se preferují komínové digestoře? Tyto spotřebiče mají efektní a originální design, vysoký výkon a tichý chod. Nabízíme komínové digestoře ke zdi, ostrůvkové, rohové a rustikální, které se vyrábějí v těchto variantách – bílá, černá/kov. Luxusní vzhled mají rustikální komínové digestoře s rámem nemořeného bukového dřeva. Zákazníci ovšem preferují digestoře s kovovým leskem v kombinaci se sklem.  


Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00