Netradiční dárek může představovat pro každého něco jiného. Světem ale hýbou zážitky a jsou mnohem lepším dárkem než spousta zbytečností. Někteří muži mají rádi zejména adrenalin a jakýkoliv adrenalinový zážitek bude pro ně výzvou a vhodným dárkem. Dostupným netradičním dárkem pro muže již dnes může být i jízda v luxusním sportovním autě. Většina mužů totiž obdivuje během svého života zejména krásné ženy a výkonná drahá sportovní auta. Zde je to sázka na jistotu. Většina mužů si ale také nikdy vysněné luxusní auto nekoupí. I když mu auto asi nejspíš taky nekoupíte, můžete přijít alespoň s jízdou v luxusním Ferrari nebo třeba Lamborghini. Stačí mu koupit poukázku a termín se pak domluví s provozovatelem luxusního auta. Vašemu muži se tak splní jeho dlouholetý sen.

Adrenalinový zážitek

Darovat můžete i tandemový seskok padákem. Tandemovým seskok, či jízda luxusním sportovním autem je pro mnoho lidí klasickým dárkem vhodným pro muže. Pokud hledáte něco více netradičního, můžete zkusit flyboarding. Novinka se u nás teprve rozjíždí. Jde o vznášení se přímo nad vodní hladinou, pomocí proudu vody vycházejících z trysek, které má každý flyboardista umístěné na nohou a na rukou. Letní adrenalinovou zábavu si můžete užít podle libosti. Prohánět se nad hladinou přehrady, nebo po ní zkusit plavat jako delfíni, je super zážitkem. Pokud si ale nejste netradičním dárkem jisti, jízda v luxusním voze je sázkou na jistotu.

Hračky, ženy a silné stroje

Netradičním dárkem pro muže může být ale třeba i bagrování. Muži totiž milují dobré jídlo, krásné ženy, adrenalin, ale i silné stroje. Tyto hračky pro dospělé jsou opravdu vděčným zážitkem. Muži jsou stále uvnitř ti malí kluci, co si rádi hrají a porovnávají svou sílu. Možnost něco tvořit tento netradiční dárek rozhodně umožňuje. Muže také můžete nechat řídit obrněné vozidlo, koupit mu let horkovzdušným balónem nebo letadlem. Darovat zážitek je nejlepším netradičním dárkem, protože právě zážitky jsou to, co si zpětně již nikdy nekoupíte. Na samotný zážitek pak můžete ještě dlouze vzpomínat. Věnujte hodně netradiční dárek, který muž zcela jistě ocení. Ať už jste tedy vsadili na drahé automobily a rozhodli jste se darovat jízdu ve Ferrari nebo seskok padákem, adrenalin tyto zážitkové dárky jistě vyplaví. Buďte prostě originální a dejte opravdový zážitek místo obvyklého parfému či košile.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00