Sedací vaky se staly módním hitem. Nejenom že jsou velmi pohodlné, jak pro vaše lenošení tak i místo dalšího gauče pro vaše přátele. Jsou také velmi lehké a snadno je můžete přenést do jiného pokoje. Na trhu jsou v dostání v mnoha barevných provedeních, ale jak si vybrat ten správný? To vám dneska poradíme.

Náplň sedacího pytle

Sedací pytle jsou na trhu v dostání z různých směsí. Každá má své pro i proti.

·Polystyrenová drť. Velmi rychle sedne a navíc se z ní práší a tak není vhodná pro alergiky.

·Tvrzené polystyrenové kuličky. Liší se velikostí a hustou. Je třeba dobře si vybrat a vědět, co přesně kupujete. Zde je však výhoda, že si kuličky do sedacího pytle můžete koupit a pytel snadno doplnit o novou směs.

Vlastnosti sedacího pytle

·Módní záležitost

·Ortopedické vlastnosti – vhodné i pro lidi, kteří jsou dlouhodobě připoutáni na lůžku.

·Netvoří se oleženiny, i když na něm ležíte celý den.

·Jsou vhodné i jako hrací plocha pro děti.

Jak vybrat správnou velikost sedacího pytle?

Když jdete kupovat sedací pytel, určený k sezení, vybírejte raději větší velikost. Rozměr by měl být větší než 140 cm. Tak budete mít při sezení podepřenou hlavu a bude se vám sedět pohodlně. Budete si tak moct v klidu dočíst svou milovanou knihu. Jestli chcete na sedacím pytli ležet, pak vybírejte velikost větší než 180 cm.

Mohu si nechat sedací vak ušít?

Ano. Na internetu je mnoho specializovaných výrobců, kteří se zaměřují právě na šití sedacích pytlů na míru. Počítejte však s tím, že cena takového sedacího vaku bude větší, než běžná cena v e-shopu.

Jaký tvar sedacího pytle je na trhu

Nejčastěji se vyrábí sedací pytel tvaru velkého polštáře, je velmi oblíbený. Další možností je sedací pytel hrušky, který je poslední dobou také velmi často vyhledávaným tipem. Tvar hrušky se nejvíce hodí, pokud máte malý pokoj. Velký polštář, by se tam těžko vlezl.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00