Zahrada onlineVlastnit zahradu je práce navíc, ale konečný výsledek stojí opravdu za to – oáza klidu při tolik vytouženém odpočinku. A pokud nejste samotáři a milujete společnost, tak zajisté se snažíte svou zahradu co nejvíce vyšperkovat – zahrada online eshop. Ano – nabídka našeho internetového obchodu vás ani v tomto ohledu nezklame. Nabídka je pestrá a ceny jedinečné. Zajímáte se o krby, grily, markýzy, podlahové krytiny, skleníky či slunečníky? Všechno máme včetně zahradního nábytku a nářadí, nabízíme taktéž různé zahradní dekorace a zahradní domky.

Zahrada online eshop – zahradní království

Zahrada online eshop! Vítejte v zahradním království, kde profesionální i amatérští zahradníci naleznou vše, co ke své práci potřebují. V tomto čase je velká poptávka po grilech a tady si dovolíme upozornit na naše top produkty – venkovní zahradní ocelový a terakotový krb, kulatý gril s odkládacím stolkem na dřevěné uhlí, zahradní venkovní gril se závěsným roštem a kladkou, zajímavé jsou i retro mini grily v různých barvách. A pokud grilujete s velkou vášní, tak zajisté oceníte BBQ gril na dřevěné uhlí XXXL s celkovou šířkou 175 cm ( s úchyty) a výškou 200 cm (včetně komínu) o váze 142 kg. Doporučujeme všem milovníkům garden párty si přiobjednat i párty stan, který má široké uplatnění. Nejen že skvěle zastřeší každou akci, ale navíc vám poslouží o jako dočasný sklad na drobnou techniku, třeba právě zmíněny gril - zahrada online eshop!

Bez zahradního osvětlení to nejde - zahrada online eshop

Žádná akce nekončí s posledními slunečními paprsky, opak je pravdou a večer začne teprve ta správná zábava - zahrada online eshop. A zábavu bez řádného osvětlení uvítají jen zamilované páry. Jak správně osvětlit zahradu? Nabízíme tyto zdroje – elektrické a solární, velmi oblíbené jsou i svíčky a různé louče. Nejčastěji se využívají elektrické zdroje a solární tam, kde není možný přívod elektrického proudu. V každém případě doporučujeme se poradit se zkušeným elektrikářem. Zahrada online eshop – elektřina dobře slouží, ale druhou šanci vám už nedá, pokud se něco zvrtne. 


Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00