Světelné sítě SKLADEM. Garantujeme doručení do 2 dnů.

0
50001Vánoce jsou svátky klidu a sbližování. Lidé se scházejí se svou rodinou a rozsévají kolem sebe dobrou náladu. Vánoce – ožívají zvyky sahající do české historie. Zdobíme vánoční stromeček, pečeme cukroví, smaží se kapr, zpívají koledy. V některých domácnostech si dávají lidé šupinu od kapra do peněženky nebo pod ubrus, lije se olovo a pouštějí svíčky ve skořápkách z vlašských ořechů po vodě. Celou tuto báječnou atmosféru provází světlo. Vánoční světelné dekorace září v domech, zahradách ve městech a obcích. Vánoční dekorace - světelné sítě lze využít při lemování stromků, keřů, pergol, teras, balkónů, plotu apod. Světelné sítě se také využívají k dekorování stropů, zábradlí nebo sloupů.

Vánoční dekorace světelné sítě – efekt prolínání světla

S vánoční dekorací světelné sítě dosáhnete 3D efektu díky pravidelnému rozmístění LED diod a jsou konstruovány z nosného kabelu s LED světelným zdrojem. Pomocí ovládače je možné dosáhnou efektu prolínání světla. Nabízíme světelné sítě o velikosti 3 x 3 m, světelné sítě 1,8 x 2,3 m nebo světelné sítě 1,2 x 1,9 m. Vánoční světelná dekorace světelné sítě je opatřena 128 až 320 diodami a nabízíme je za jedinečné ceny. Proč jsou v nabídce vánoční dekorace světelné sítě pouze s LED diodami? Klasická žárovka ze 100 % energie spotřebuje pouze 7 %, topí a maximálně vydrží svítit 800 a 1000 hodin.

LED vánoční dekorace světelné sítě – dlouhá svítivost

Světelné sítě s LED diodami - ušetříte o polovinu více než s úspornými žárovkami a o devadesát procent více než s klasickými, netopí, malá náchylnost při mechanickém zacházení, nulová poruchovost, uvádí se svítivost 50 000 hodin, šetříte životní prostředí, neboť neobsahují škodlivé látky. Veškeré naše zboží je vyrobené podle platných evropských norem, doplněné českými návody – do dvou pracovních dnů máte vánoční světelné sítě doma. 

Další vánoční osvětlení hledejte ZDEGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00