Střechy pro párty stany SKLADEM. Doručíme do 2 dnů!

0
50001Párty stany – náhradní střechy

Příroda nás láká ven, a pokud máme čas, tak se snažíme relaxovat v náruči syté zeleně. Ale milujeme pohodlí, a tak se objednává pohodlný zahradní nábytek a komfortní párty stany. Přece si nenecháme celou akci zmařit nevlídným počasím a už vůbec nemáme náladu se krčit pod vybledlým slunečníkem. Nůžkové stany a párty stany vás spolehlivě ochrání nejen před náhlým deštěm, větrem a silnými slunečním žárem, ale také před zvědavými pohledy sousedů. Nechat si dobré jídlo okorat na slunci nebo si nechat napršet do bábovky - nemyslitelné. Nůžkové stany se staly součástí našich životů stejně jako mobilní telefon, televize a internet, taktéž podnikatelé a restauratéři si bez těchto výrobků neumí svůj život vůbec představit.  

Náhradní díly – střechy    

Přestože jsou naše párty stany velice kvalitní, tak čas od časů je třeba vyměnit nějaký náhradní díl. Nemusíte se hned děsit, kde zase shánět náhradní díly. Stačí kliknout na kategorii ´Příslušenství´, kde jsou další podsekce a tam si můžete střechy přiobjednat stejně jako nůžkové konstrukce, boční stěny, moskytiéry, přenosné tašky a osvětlení. Náhradní střechy nabízíme ve velkém výběru v cenách od 700 do 3500 Kč, záleží na velikosti. Střechy nabízíme k párty stanům a pavilónům a to převážně v barvě bílé, ale také v modré, zelené, vínové, hnědé a další barvě.  Nůžkové a párty stany jsou nejen skladné, ale také bytelné s bezpečnou konstrukcí, s několika úrovňovým výškovým nastavením.

Střechy – kvalitní výrobky za skvělé ceny

Náhradní díly – střechy nabízíme v nejprodávanějších rozměrech – 3x3m, 3x4m, 4x8m, 5x10m atd. Pořízením nůžkového nebo párty stanu získáte další estetický prvek do vaší zahrady, který se navíc jednoduše přenáší. Kvalitní nerezová konstrukce, rychlá a snadná montáž a demontáž, nepotřebujete žádné nářadí. Máte k dispozici vysoce stabilní, odolný, trvanlivý a mnohostranně využitelný výrobek.  Pevná střecha zůstává připevněná na konstrukci a je odolná vůči vodě, plísni a UV záření.  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00