Zahradní stoly ze Sevelitu

0
50001Zahradní stůl patří na každou zahradu. Bude se vám hodit při běžném stolování, na zahradní párty (párty stany zde) nebo během grilování (zahradní grily zde). Vychutnáte si patřičný luxus během posezení venku. Scházení se venku s přáteli a s rodinou je moc fajn a pod širým nebem se dobře odpočívá. Velice populárními se v posledních letech stávají zahradní stoly s vrchní deskou z vysoce odolného materiálu na bázi dřeva vyrobené ze Sevelitu. Tyto zahradní stoly opět velmi spolehlivě kombinují stabilní kovovou konstrukci a velice precizně provedenou dřevotřískovou desku. Tento materiál je vysoce odolný a také dlouze trvanlivý. Vyzkoušejte tedy jeho výrazné přednosti i vy, třeba právě v podobě zahradního stolu z naší nabídky. V našem eshopu si můžete být jisti garancí exkluzivně nízkých cen a rychlým dodáním.

Zahradní stoly ze Sevelitu malé i velké

Pokud se vám hodí velký skládací stůl s kovovou pevnou konstrukcí, či malý skládací a vysoce stabilní stolek, vyzkoušejte ten s odolnou vrchní deskou sevelit. Tento materiál je vhodný pro vnitřní i venkovní použití, hodí se do zahrady, na terasy, na balkon, chatu či chalupu, ale i do restaurací či kaváren. Jeho velkou předností je jeho vysoká odolnost vůči UV záření, povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Tento materiál je velmi lehce udržovatelný a snadno omyvatelný.

Zahradní stoly ze Sevelitu

Skládací stůl s deskou Sevelit obdélníkového, oválného či kulatého tvaru, kdy vám deska Sevelit nabízí bonus v podobě vysoké odolnosti vůči UV záření, proti nepříznivým povětrnostním vlivům, neduhům počasí a mechanickému poškození, vám bude ozdobou i praktickým pomocníkem. Tento stůl s kovovou pevnou konstrukcí a vysoce odolnou vrchní deskou vás doslova nadchne svým originálním vzhledem a precizním zpracováním. Chvíle, kdy si jen tak venku relaxujeme se sklenkou oblíbeného nápoje či knihou, jsou vzácné. Kvalitní stůl je základem každé zahradní sestavy a posezení. Každý si u nás vybere ten nejvhodnější zahradní stůl. Objednávejte zahradní stoly za skvělé ceny z pohodlí svého domova.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00