Zahradní stoly z Werzalitu

0
50001Nenalezeny žádné produkty.

Vytvořte si na zahradě příjemné posezení plné pohodlí s tím správným zahradním nábytkem, u kterého nesmí v první řadě chybět stůl. Využijete jej u grilování (zahradní grily zde), na oslavu nebo při odpočinku a relaxaci. Zahradní stoly patří k základní výbavě a můžete si vybrat sestavy zahradního nábytku nebo jednotlivé zahradní židle či křesla a zahradní stoly. Před koupí zahradního stolu si určitě rozmyslete, pro kolik lidí bude zahradní stůl sloužit nebo z jakého materiálu má být zahradní stůl a může to být třeba Werzalit. Je třeba jej také vhodně sladit s okolím.

Zahradní stoly z Werzalitu

Velice populárními se v posledních letech stávají zajímavé materiály a tvary zahradních stolů, které disponují vrchní deskou z vysoce odolného materiálu na bázi dřeva, například z Werzalitu. Tyto zahradní stoly opět velmi dobře kombinují stabilní kovovou konstrukci a k nim precizně vypracovanou dřevotřískovou desku. U Werzalitu se kombinuje velmi složitý výrobní proces použití přirozené přednosti dřeva a pryskyřic, do nichž je pod vysokým tlakem zataven vrchní vysoce odolný nátěr. Takový materiál je proto velmi trvanlivý a odolává oděru, poškrábání a poškození. Máte doma malé děti, domácí mazlíčky a náročné prostředí? V tom případě jsou zahradní stoly z Werzalitu určené právě pro vás.

Zahradní stoly z Werzalitu pro každého

Stolová deska vyrobena z Werzalitu může být jak světlé, tak i tmavé barvy. Podnož stolu je hliníková s kovovou úpravou. Stůl je vysoce odolný proti UV záření, mechanickému poškození a je dokonce mrazuvzdorný. Stůl nepotřebuje prakticky žádnou údržbu. Je velmi vhodný na zahrady, terasy, balkony i restaurační zahrádky. Pořiďte si něco jedinečného a originálního. Navíc je tento stůl vysoce praktický a má dlouhou životnost. Vyzkoušejte jeho přednosti i vy třeba v podobě zahradního stolu z naší bohaté nabídky. V našem e-shopu si můžete být jisti nízkými cenami a rychlým dodáním po vaší objednávce.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00