Zahradní stoly skladem

0
50001< 
< 

Vytvořte si na zahradě příjemné pohodlí s tím správným zahradním nábytkem. Využijete je u grilování (zahradní grily), na oslavu nebo při odpočinku a relaxaci. Zahradní stoly patří k základní výbavě. K dispozici jsou sety zahradního nábytku nebo jednotlivé zahradní židle či křesla a zahradní stoly. Před koupí zahradního stolu určitě doporučujeme rozmyslet si, pro kolik lidí bude zahradní stůl sloužit nebo z jakého materiálu má být zahradní stůl. Je třeba jej vhodně sladit s okolím. Obdélníkový stůl by měl nabídnout plochu alespoň 60 x 40 cm pro každou osobu, abyste se u stolu mohli pohodlně najíst. Pro 4 osoby by měl mít rozměry alespoň 120 x 80 cm, pro 6 pak 180 x 80 cm. Kulatý stůl má mít průměr alespoň 100 cm pro 4 osoby, 120 cm pro 6 a 150 cm pro 8 osob. Vybírat můžete i stoly rozkládací.

Pohodlný i praktický zahradní stůl

Skládací zahradní stoly jsou praktickým řešením pro každou zahradu či chatu, kde potřebujeme prostor a stůl občas chceme i odklidit. Skládací stůl můžete vozit s sebou i na výlety, nebo jej jednoduše strčit pod střechu. Ve složeném stavu zabere skládací stůl díky kompaktním rozměrům opravdu minimum prostoru. Zahradní stůl může být vyroben s plastu, dřeva, kovu i z hliníku, který je pak kompletně odolný vůči vodě. Při výrobě zahradních stolů je důraz kladen na kvalitní zpracování tak, aby nedošlo k jeho zhroucení při rozložení. Praktickou vychytávkou skládacího stolu může být třeba otvor pro umístění slunečníku.

Jak vybrat zahradní stůl

Dřevěný zahradní stůl je hezký na pohled a příjemný na dotek. Skvěle také zapadá do zahrady i na terasu nebo do párty stanu. Pokud jej každoročně ošetříte speciálním olejem na dřevo, bude vám dlouhou dobu sloužit. Kovový zahradní stůl je vyrobený nejčastěji z hliníku, oceli nebo různých slitin. Ocel má vyšší hmotnost a musí mít speciální nátěr, aby nezačal rezivět. Hliník je lehčí, téměř bezúdržbový a dobře snáší i horší počasí. Plastový zahradní stůl vyniká svou lehkostí a snadnou údržbou. Zatímco se dříve používal spíše levný plast, který často bledl na sluníčku a v mrazu snadno popraskal, dnes už výrobci preferují masivní plast, který je vysoce odolný, nepraská a na slunci nebledne. Ratanový zahradní stůl z přírodního či umělého ratanu je velmi oblíbený. Umělý vydrží i na dešti i v mrazu, vyrábí se v mnoha různých barvách a je velmi snadný na údržbu. Hodí si do interiérů nebo zimních zahrad.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00