Úžasné stolní fotbálky pro děti i dospělé SKLADEM!

Dětský fotbálekVadí vám, že děti tráví příliš mnoho času u počítače?

Kupte dětem fotbálek a sledujte jejich rozzářené oči!

0
50001< 
< 

Zabavit dnešní mládež je velice těžké. Facebook je ovládl natolik, že veškerý svůj volný čas tráví u počítače. Jak tuto situaci změnit? Objednejte jim stolní fotbálek pro děti. Vzrušení z konkurence, omamující moc nad vlastním fotbalovým týmem (i plastovým), dětské radosti není konec - to vše láká nejen děti, ale také dospělé a dětský stolní fotbálek se tak stal nejvzrušující stolní hrou na světě. Ano, nejen děti si tuto hru zamilovaly, ale i ostatní věkové kategorie. Zejména v mrazivých večerech se mnozí vášniví hráči fotbálku scházejí v útulných barech, kde za zvuku cinkajících půllitrů sázejí na hlavního vítěze této hry.  

Dětský stolní fotbálek vás nikdy nebude nudit

Dětský stolní fotbálek opravdu nenudí a v současné době je hlavní mezinárodní správní orgán tohoto sportu - ITSF (z angl. přeloženo, Mezinárodní federace stolního fotbalu), byl založen v srpnu 2002. ITSF se velmi snaží o uznání stolního fotbalu jako oficiálního sportu, sjednotil pravidla, existuje roční kalendář mezinárodních soutěží odehrávajících se na všech kontinentech.  Pro zajímavost za nejlepšího hráče na světě, je považován Belgičan Frederic Kollinon. Perfektně ovládá hru na všech stolech (což je velmi obtížné, protože je všude odlišná technika) samostatně, vyhrál téměř všechny velké šampionáty v posledních 5 letech v soutěži jednotlivců.  

Stolní fotbálek pro děti! Jedinečný dárek

Zaujal stolní fotbálek pro děti i vás? Tak to jste na tom správném místě. Málokterý internetový obchod nabízí tolik druhů velikostí a tvarů včetně příslušenství. Máte možnost si u nás objednat mini dětský stolní fotbálek za čtyři stovky nebo celý stůl s výškově nastavitelnými nohami za jedenáct tisíc.   Víc jak patnáct druhů stolního fotbálku za skvělou cenu tu na vás čeká. Trápíte se s dárkem pro své ratolesti? S takovým dárkem nikdy neprohloupíte, jen vyděláte.  Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00