Rádi si hrají malí i velcí, a to je důvod, proč stolní fotbálek pro děti se drží na prvních příčkách v prodejnosti. Bez přehánění, lze konstatovat, že se jedná o nejpopulárnější hru na světě. Tato bezvadná hra vás potěší nejen v domácím prostředí, ale také v restauraci, nemocnici, lázních, klubech i v práci. Některé firmy stolní fotbálek pro děti objednávají pro své zaměstnance, aby se během přestávky odreagovali od napětí a stresu.  Stolní fotbálek pro děti vás zabaví ve volném čase, navíc vám pomůže zdokonalit reakci, pozornost a zručnost. Tato stolní hra přispívá i k dobrému zdravotnímu stavu, při hře se dá zhubnout téměř 150 kalorií.  

Stolní fotbálek pro děti! Jednoduchá pravidla

K dispozici jsou vybrané eventuality. Máte možnost hráčským figurkám měnit dresy s oblíbenými kluby. U obřích stolů si klidně pohodlně zahraje osm hráčů (čtyři na čtyři). Je pochopitelné, že tvar a velikost fotbálku má velký vliv na techniku ​​hry. Je to jako v reálu, velmi záleží na „terénu“. Potah se vyrábí z kvalitního laminátu a je buď zdrsněný nebo vyleštěný. Hrací tyčky jsou průchozí případně teleskopické a vyrábějí se z rozličných materiálů. Pravidla hry, jsou velice jednoduché. Kdo se trefí vícekrát do soupeřovy branky, je vítěz! Stejně jako byste hráli fotbal na hřišti.

Stolní fotbálek pro děti  - skvělý dárek   

Delší dobu se zajímáte o stolní fotbálek pro děti? Stolní fotbálek pro děti se vyrábí v menší a velké verzi, kde si již pohodlně zahraje i osm hráčů. Nakupujte pouze u profesionálů! Prostě tam, kde je velká nabídka zboží a rozumné ceny – t-zbozi.cz. Můžete se těšit na rychlé dodání, (do dvou dnů) a vysokou kvalitu. Osobní odběr Sadov! Všechno nabízené zboží je vyrobené podle platných evropských norem a směrnic!  

Vše pro stolní fotbal sklademGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00