Neznáme další takovou stolní hru, která by se s takovým nadšením hrála po celém světě jako stolní fotbal pro děti. Tato úžasná hra má poměrně krátkou historii. Světlo světa spatřila teprve v 19. století a je spojená se jménem Lucien Rosengart. Ano zasloužil se o ni francouzský konstruktér, jehož zaměstnávala automobilka Citroen. Až sedmdesátá léta přinesla fotbálku slávu a po celém světě se pořádaly turnaje s mezinárodní účastí. V roce 1976 byla založena Evropská unie stolního fotbalu a v roce 1979 se utkalo kolem čtyřiceti hráčů z Anglie, Irska, Holandska, Belgie, Německa, Švýcarska, nechyběli Američané, kteří měli pochyby o pravidlech Evropanů. Časem se pravidla sjednotily a platí pro všechny stejně.

Stolní fotbal pro děti se vášnivě hraje i v Česku

Stolní fotbal pro děti si zamilovala i Česká republika, ale výsluní se dočkala až po revoluci v roce 1998, kdy se založila Česká foosballová organizace, která je v současnosti členem Mezinárodní fotbalové organizace (ITSF). A psal se rok 1999 a v našem hlavním městě se konalo 1. mistrovství ve stolním fotbale ČR, kde se utkalo šest týmu s celkem 250 hráči. Stolní fotbal pro děti nabízí aktivní odpočinek a úžasný relax. Fotbálek si můžete zahrát v domácím prostředí nebo v restauraci, v klubech i na pracovišti. Konec nudy! Zahrajte si i vy se svými sousedy malý turnaj.

Stolní fotbal za super ceny na t-zbozi.cz

Výběr fotbálků je velký, ale to musíte zavítat do toho správného internetového obchodu. Příkladně do eshopu t-zbozi.cz.   Stolní fotbal pro děti zde nabízejí ve velké kvalitě a v mnoha druzích.  Oceníte nejen ohromný výběr zboží, ale také rozumné ceny a rychlé dodání.  Do dvou pracovních dnů máte svou objednávku doma! A pak už jen rychle rozbalíte hru a pozvete své přátelé. Čeká na vás jedinečná zábava!

Vše pro stolní fotbal skladem zde!Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00