Čeká vás velký úklid nemovitosti, kterou jste právě zakoupili a byli byste nejraději, kdyby jej za vás mohl provést někdo jiný? Vaše přání se může snadno splnit. Při vyklízení nemovitostí je často třeba prohrabovat se starou veteší, vrstvami prachu, nepořádku a věcmi, ke kterým nemáte žádný vztah. Občas se mezi nimi může objevit nějaká cenná rarita, kterou by stálo za to si uchovat, ale nejčastěji jde jen o hromady harampádí, se kterým se minulému vlastníkovi nemovitosti bylo líto rozloučit. Představa, že se tím vším budete muset prohrabat, nechat si přistavit kontejner a vše do něj nanosit, není příliš lákavá. Navíc tato činnost zabere dost velkou část vašeho volného času, který byste mohli bezesporu věnovat zcela jiným aktivitám.

Nemovitost může být kompletně vyklizená ve velmi krátkém čase

Naštěstí je tu stěhovací společnost Stěhování Brno a ta má ve své nabídce služeb kromě stěhování také vyklízení nemovitostí, půd a sklepů. Ideální pro vyřešení vaší situace. Stačí tedy jen zavolat nebo poslat email a odpověď se dozvíte během velmi krátké chvíle. Dohodnout si první schůzku se zástupcem společnosti Stěhování Brno je snadné. Dokonale se přizpůsobí vašim časovým možnostem a nerozlišuje, zda jde o hodinu ranní, odpolední nebo večerní. I když pravdou je, že pokud vaše nemovitost nemá v prostorách k vyklízení osvětlení, bylo by vhodnější využít ke schůzce hodin denních, protože vyklízené prostory bude nutné obhlédnout.

Podle toho, jaké množství věcí bude nutné vyklidit, stanoví zástupce společnosti Stěhování Brno předpokládanou cenu za vyklizení vaší nemovitosti. Odpad pracovníci společnosti zlikvidují podle platné vyhlášky o nakládání s odpady, některé druhy odpadů, jako papír, dřevo a kovy mohou odkoupit a zavézt do výkupu odpadů, starý a ještě použitelný nábytek mohou též odkoupit. S majitelem nemovitosti se mohou dohodnout také tak, že si zachovalé kousky nábytku, které budou nalezeny, napřed prohlédne a pokud usoudí, že by si je mohl v nemovitosti ponechat, přestěhují je pracovníci společnosti Stěhování Brno na předem stanovené místo. Vaše nemovitost tak může být vyklizená velmi rychle a vy budete moci brzy pokračovat v dalších opravách nebo rekonstrukci. Vyklidit můžete nechat nemovitost nejen v Brně a jeho okolí, ale také v Praze a jejím okolí. Tyto služby nabízí za velmi výhodných cenových podmínek také společnost Levné stěhování Praha. Určitě se na ni obraťte a rychle zjistíte, že nejen nízká cena, ale také vysoká kvalita služeb je to, proč se ke společnosti její klienti znovu vracejí a noví se stále objevují.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00