Dětské stany, domečky na hraní | Prolézačky

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Na letní prázdniny se děti těší po celý školní rok, jsou synonymem příjemných zážitků a ohromné zábavy s kamarády.  Kdo má doma děti a pěknou zahradu, zpravidla se snaží svým ratolestem vytvořit dětský koutek. V zahradách se čím dál častěji objevují prolézací domečky na hraní. V minulosti nebyl žádný velký výběr hraček. Dnes je vše jiné a vy si můžete pro své andílky objednat nejen zahradní domečky, ale také dětské stany do bytu. Děti si domečky a stany velice oblíbily – sní zde svoje sny a schovávají se před zraky dospělých. Je to ideální prostor pro jejich malé tajemství.  

​Dětské stany a domečky na hraní v široké paletě barev

Dětské domečky do pokojíčku poskytují spoustu zábavy pro vaše nezbedy a jejich kamarády, kteří taktéž rádi využijí tento barevný úkryt.  A pokud domeček přestane děti bavit, poslouží jako skladiště hraček.  Jak je patrné z naší nabídky, na výběr máte širokou paletu barev, nechybí designy s indiánským motivem.  Úsměv na rtech a radost v obličeji vašeho syna vykouzlí i obrázek červeného auta.  Zatímco dívenky okouzlí domeček s růžovou střechou – nádherný dárek, který nenudí a na dlouhou dobu pobaví.

Dětské stany a domečky na hraní poskytují množství zábavy

Trh nabízí domečky na hračky s tunelem v mnoha typech. Než kliknete na tlačítko objednat, dobře si promyslete, jaké předpoklady by měl domek splňovat. Pochopitelně s ohledem na vaše finanční možnosti. V první řadě je důležitá bezpečnost - konstrukce a pevnost dětského domečku, proto nikdy neupřednostňujte nízkou cenu před kvalitou.  Finančně méně náročné jsou dětské stany z textilu, které především nalézají uplatnění v interiéru. Jedním z předních výrobců takových outdoor hraček jako jsou domečky pro děti je německá značka Keter - světový výrobce plastových produktů pro domácnost a zahradu.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00