Sluchátka Cowin E7 PRO bezdrátová, bluetooth, s mikrofonem a potlačením šumu


  • Doporučit známému

Podrobný popis produktu - Sluchátka Cowin E7 PRO bezdrátová, bluetooth, s mikrofonem a potlačením šumu

Bezdrátová bluetooth sluchátka Cowin E7 PRO s mikrofonem a potlačením šumu jsou to nejlepší, co můžete svému sluchu dopřát! Užijte si dokonalý zážitek z poslechu oblíbené hudby, hraní her i ze sledování filmů. Tato sluchátka vás vtáhnou do děje.

10 hodin hraní, 6 filmů, 3 opery…

Sluchátka Cowin E7 Pro spárujete s počítačem nebo jiným zařízením pomocí Bluetooth 4.0 a můžete se ponořit do dokonalé hudby. Na jedno nabití vydrží až 30 hodin – za tu dobu stihnete 10 hodin „paření“, 6 filmů a (proč ne?) navrch 3 opery. Všechno bude díky 45mm reproduktorům dokonalý zážitek.

S rušením šumu vypnete kancelář

Ať už sedíte v kanceláři, jedete autobusem nebo máte jen super hlučné sousedy, nic z okolí k vám nepronikne. Sluchátka perfektně padnou na uši a díky aktivnímu rušení šumu k vám pustí jen to, co si sami přejete. A to ve vyladěné kvalitě.

Zapomenete, že je máte

Pozor, může se vám stát, že si až po pár hodinách uvědomíte, odkud ta skvělá hudba vychází. Díky měkkým otočným náušníkům a polstrovanému náhlavníku vás totiž nic netlačí ani po hodinách poslechu, a tak na sluchátka úplně zapomenete. Díky Bluetooth vás neomezuje žádný kabel, takže můžete chodit po místnosti nebo si klidně skočit pro kávu. Žádný problém.

Vyřiďte hovor a vyrazte na cesty

Sluchátka Cowin E7 Pro mají zabudovaný mikrofon a tlačítka, díky kterým snadno přijmete hovor. To je ideální pro řešení toho nepříjemného momentu, kdy vám někdo volá zrovna uprostřed vaší oblíbené písničky.

Cowin E7 Pro jsou perfektním parťákem na cesty. Přibalíme vám k nim i pevný obal, díky kterému zvládnou sluchátka bez újmy i cestu na konec světa.

Specifikace:

Dokonalý zvuk 45mm reproduktorů
Bluetooth 4.0
30 hodin fungování na 1 nabití
Měkké otočné náušníky, které obklopí uši
Polstrovaný nastavitelný náhlavník
Aktivní rušení šumu
Zabudovaný mikrofon

Obsah balení:

Sluchátka Cowin E7 PRO
Pevný obal
USB kabel na nabíjení
Audio kabel


Žádné produkty.

Zatím nejsou žádné dotazy.

Vložit nový dotaz k výrobkuGarance doručení 

 

774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00