Skleněné zahradní stoly

0
50001Zahradní stůl je důležitý na každé zahradě či terase. Bude se vám hodit při běžném stolování i na zahradní párty nebo během grilování. U zahradního skleněného stolu si vychutnáte patřičný luxus během posezení venku. Scházení se venku s přáteli a s rodinou je moc fajn. Pod širým nebem se dobře hoduje i odpočívá. Chvíle, kdy si jen tak relaxujeme se sklenkou našeho oblíbeného nápoje, jsou vzácné. Kvalitní zahradní stůl je základem každé zahradní sestavy a posezení. Nabízíme vám mnoho druhů zahradních skleněných stolů. Každý si u nás vybere ten nejvhodnější zahradní stůl vhodný nejen na zahradu, ale i na terasu nebo na svůj balkón. Objednávejte zahradní stoly za skvělé ceny z pohodlí svého domova. A nezapomeňte vybrat i vhodný zahradní gril.:-)

Zahradní stoly pro každou zahradu, terasu i balkón

Zahradní skleněné stoly najdete v naší nabídce v mnoha nejrůznějších provedeních, skvělých designech a barvách. Skleněné stoly si vybírejte pouze podle svého vkusu, potřebných rozměrů a účelu, který bude nejčastěji plnit. Záleží jen na vás, kterému z nich dáte přednost. Každý materiál, a to i sklo, má své jedinečné vlastnosti, díky kterým vám bude dlouho a věrně sloužit. Vybírejte si i podle celkového zaměření své zahrady, aby váš nový skleněný stůl hladce zapadl do exteriéru a dobře plnil svůj účel. Kulatý stůl má mít průměr alespoň 100 cm pro 4 osoby, 120 cm pro 6 osob a 150 cm pro 8 osob. Obdélníkový stůl by měl mít plochu alespoň 60 x 40 cm pro každou osobu, abyste se u něj mohli pohodlně najíst a nestrkali do sebe lokty. Pro 4 osoby by měl mít alespoň 120 x 80 cm, pro 6 osob pak 180 x 80 cm.

Zahradní stoly skleněné

Skleněné zahradní stoly jsou především velmi krásné a vysoce elegantní. Působí luxusním a nadčasovým dojmem. Snadno se udržují a obstojí i v jistém náročně laděném a honosnějším exteriéru i interiéru. Nabízíme mnoho různých druhů skleněných zahradních stolů, počínaje od malých bistro stolků vhodných na váš balkón, na terasu i do kavárny až po robustní skleněné stoly určené pro velkou rodinu. Zvláště zajímavá je u zahradních stolů zejména kombinace ocelové konstrukce a vysoce odolné skleněné desky, nebo další designy. 

Nepotřebujete i zahradní lehátkoGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00