Skládací lehátka

Skládací lehátka jsou typem zahradního lehátka. Mrkněte na komplet nabídku.

0
50001Skládací lehátka jsou typem zahradního lehátka. Mrkněte na komplet nabídku.

Skládací lehátka pro příjemný odpočinek

Mnohé skládací lehátka jsou cenově přívětivá a snadno dostupná. To je velmi důležitá vlastnost nábytku pro zahradu nebo vilu. S minimálními investicemi poskytuje nejpohodlnější odpočinek. Mladé dívky a štíhlé ženy mají k dispozici lehátko, na kterém mohou předvádět svou pěknou postavu. To přiláká schvalovací pohledy mužů – tím pádem dávají skládací lehátka odpočinku další význam.

Skládací lehátka – nabídka našeho internetového obchodu

Moderní modely zahradního nábytku mohou být vyrobeny z různých materiálů:

Dřevo. Již v dřívějších dobách se židle pro odpočinek v zahradě vyráběly ze dřeva. Nejen, že nádherně zapadnou do přírodního prostředí, navíc jsou pevné a proslulé svou dlouhověkostí. Dřevěná skládací lehátka si někteří kutilové vyrábějí vlastními rukama. Dřevo je speciálně potaženo ochrannou látkou (nátěrem), který odolává povětrnostním podmínkám.

Ratan a popínavé rostliny. Proutěné židle naplní zahradu koloniálním elegantním nábytkem. Vyrábějí se z vrbového proutí nebo z exotického ratanu. Přestože jsou odolné proti slunečnímu záření a dešti, nenechávejte je pod otevřeným nebem po delší dobu. Z tohoto důvodu je ve velké oblibě umělý ratan, který je od přírodního k nerozeznání a přitom je mnohem odolnější.

Skládací lehátka z plastu, kovu a tkaniny

Kov a tkanina. Polohovací lehátka se taktéž vyrábějí z kovu, který je pokrytý látkou. Křesla lehátka vyrobená z kovu se liší pevností konstrukce a poměrně významnou hmotností. Lehátko s kovaným rámem vypadá velmi elegantně a stylově. Kované předměty se častěji vyrábějí na objednávku.

Plastové. Nejlevnější a nejběžnější modely jsou vyrobeny z barevného plastu. Obvykle vám pěkné vydrží maximálně jednu nebo dvě sezóny a pak se nahradí, protože plast je rychle pokrytý škrábanci, ztrácí krásný vzhled. V zimě plast rád praská, má omezenou nosnost.

Skládací lehátka jsou typem zahradního lehátka. Mrkněte na komplet nabídku.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00