Nůžkové stany se 4 bočnicemi SKLADEM. Do 2 dnů u vás!

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Jmenuji se Michael Sibera - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na michael@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

S příchodem teplých dnů patří nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi mezi nejžádanější výrobky. Toto skladné zařízení je během pár minut připraveno k použití. Nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi lehce zakotvíte na každém rovném povrchu. Nůžkové stany zpravidla rozložíte jediným pohybem a bez nářadí. Dokonce i méně zručný člověk si budete vědět rady, aniž bude muset vyvinout ohromnou sílu. Pořízením nůžkového stanu získáte mobilního a praktického pomocníka s nízkou hmotností. Nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi - vysoká stabilita, odolnost proti oděrkům, jednoduchá údržba.

Nůžkové stany všech rozměrů ZDE

Nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi za skvělé ceny 

Nůžkové stany trh nabízí v trojím provedení – zahradní, komerční a párty stany. Nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi někteří prodejci nazývají jako prémiové a nabízejí je v různé velikosti a v široké paletě barev. V poslední době nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi nahrazují altány nebo pergoly. Tyto výrobky vám báječně poslouží nejen při soukromých aktivitách, ale také se hodí na firemní, kulturní, zájmové a sportovní a další společenské akce. Nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi -efektní reklama, pokud si je necháte potisknout vhodným logem nebo animací.  Nůžkové stany se vyrábějí z pevné PVC pogumované krycí látky a mají bytelnou ocelovou konstrukci, která je opatřena kovovými spojkami. 

Nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi – mobilní společník

Nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi! Pokud se vám odnímatelné boční stěny poškodí, můžete si objednat nové. Taktéž máte možnost si v sekci ´Příslušenství´ objednat praktickou tašku určenou pro uskladnění a přenášení stanů, nechybí moskytiéry, které vás spolehlivě ochrání před vtíravým hmyzem a další díly. Nůžkové stany 3x3 m se 4 bočnicemi – dokonalá ochrana před vrtkavým počasím a zvědavými pohledy od sousedů.   Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00