Nůžkové stany 3 x 3 m se 3 bočnicemi

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Jmenuji se Michael Sibera - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na michael@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

Trh nabízí nespočet druhů párty a nůžkových stanů, kde nůžkové stany 3 x 3 m se 3 bočnicemi mají své pevné místo.  Odnímatelné bočnice jsou velmi praktické. Pokud toužíte po soukromí nebo úkrytu před větrem a deštěm, stačí přidělat bočnice a nemusíte se vracet domů. Komfort zajištěn stejně jako je zajištěna vaše ochrana před zvědavými pohledy sousedů. Pakliže zvažujete velikost stanu tak pokud vaše rodina čítá pouze čtyři členy, nůžkové stany 3 x 3 m se 3 bočnicemi můžeme jen doporučit. Chcete umístit do stanu stůl a čtyři židle? Pak počítejte s průměrem, alespoň 2,5 metru. Toužíte si užít teplý večer u svého bazénu, ale už předem máte obavy z dotěrných komárů? Není nic jednoduššího než si dokoupit moskytiéru, která se prodává v kategorii příslušenství u nabídky nůžkových stanů.

Nůžkové stany 3 x 3 m se 3 bočnicemi – barvy

Máme zvolenou velikost, přicházejí na řadu barvy. Nůžkové stany 3 x 3 m se 3 bočnicemi. I v tomto ohledu nebudete zklamáni.  Široká paleta barev vám umožňuje si vybrat ten nejvhodnější odstín do vaší zahrady. Neprodávanější je barva bílá, zelená, modrá a hnědá. Veselé barvy jako je žlutá, červená, oranžová se hodí pro rodiny s dětmi, ale existuje i černý odstín nebo kombinace barev. Velmi efektní je bílá s barvou červenou, případně jsou zajímavé i pruhy. Prostě ani v tomto ohledu nezůstanete bez možnosti si vybrat barvu vhodnou k vašemu stylu domova.

Nůžkové stany 3 x 3 m se 3 bočnicemi – kvalita

Kvalita u nůžkových stanů je velice důležitá. Nůžkové stany 3 x 3 m se 3 bočnicemi musí být pevné a stabilní, a pochopitelně by měl být stan potažený nepromokavou textilií. V tomto ohledu se nevyplácí nákup levného zboží na asijských tržnicích. Při větším poryvu větru se vám stan ohne nebo ho budete hledat u sousedů. Nakupujte tam, kde je zákazníky ověřená kvalita.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00