Nůžkové stany 3 x 3 m se 2 bočnicemi SKLADEM. Do 2 dnů u vás!

0
50001< 
  • 1
  • 2

< 
  • 1
  • 2

Jmenuji se Michael Sibera - napsal jsem pro vás průvodce jak vybrat párty stan.

Rád se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na michael@t-zbozi.cz

Nákup párty stanu na fakturu

Je možné koupit párty stan na fakturu?

Proč je dobré mít vlastní párty stan

Koupit či nekoupit vlastní párty stan?

S příchodem teplých dnů se těšíme na relax, který nám přináší pěkně upravená zahrada. A jelikož je počasí vrtkavé a předpovědi počasí čas od časů nevycházejí, oblíbili si Češi nůžkové stany 3x3 m se 2 bočnicemi.  Organizovat rauty, promo akce, farmářské trhy, reklamní, firemní, kulturní a sportovní akce bez nůžkových stanů není snad ani možné. Dokonalá ochrana před deštěm a zvědavými pohledy okolí! Jak je patrné z naší nabídky nabízíme nůžkové stany 3x3 m se 2 bočnicemi za velmi rozumné ceny - široká škála barev a velikostí. A pokud se rozhodnete učinit objednávku v našem internetovém obchodě, máte zboží do dvou pracovních dnů doma!
  

Nůžkové stany 3x3 m se 2 bočnicemi – stylové řešení

Nůžkové stany 3x3 m se 2 bočnicemi nebo se čtyřmi. Bočnice se dají jednoduše dokoupit, stejně jako přenosná taška, moskytiéra a další náhradní díly.  Pokud pořádáte větší akce a v pravidelných periodách, tak je rozumnější si pořídit větší párty stan. V tomto případě je také dobré zvážit nákup podlahy, která nepropustí do stanu vlhkost a báječně poslouží jako pokládka pro koberec a zahradní nábytek. Párty stany se také běžně vybavují osvětlením a ozvučením, nesmí chybět vhodné topení.  Pokud máte o topení do nůžkového nebo párty stanu zájem je rozumné si pořídit naftový či plynový agregát, kde se teplý vzduch přivádí dovnitř stanu pomocí hadice. To platí spíše pro uzavřené nůžkové stany se všemi bočnicemi.

Nůžkové stany 3x3 m se 2 bočnicemi pro všechny akce  

Nůžkové stany 3x3 m se 2 bočnicemi! Využití nůžkových stanů je velké, navíc vám mohou tyto výrobky posloužit i jako dočasný skladovací prostor na věci, které nemáte možnost rychle někde uschovat před deštěm. Nůžkové stany 3x3 m se 2 bočnicemi se dají jednoduše rozložit a složit bez použití nářadí. Zapomeňte na půjčovny! Nůžkové stany 3x3 m se 2 bočnicemi v každé domácnosti najdou své uplatnění! 
Nůžkové stany všech rozměrů.


Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00