Interiérové studio Sargánek nabízí služby designového a interiérového studia, které přesně podle Vašich představ navrhne bytový architekt. Studio zajišťuje svým zákazníkům zakázkovou výrobu špičkové kvality za rozumnou cenu, provádí komplexní řešení všech druhů interiérů. Prioritou firmy je dosažení takového interiéru dle požadavků zákazníka, aby bylo dbáno na finanční možnosti zákazníka, zároveň aby nebylo ubráno na kvalitě výsledného produktu. Firma realizovala již desítky interiérů komerční objekty, jako jsou kanceláře, restaurace, obchody nebo hotely. Zároveň ale i pro soukromé osoby, jako kuchyně na míru, obývací pokoje nebo ložnice.

Firma sídlí v Hranicích, kde si lze také nechat zpracovat návrh interiéru od designéru studia. Až poté se sami rozhodujete, zda si necháte vyrobit interiér na míru od sarganek.cz. Vyrobit a namontovat si můžete nechat spotřebiče, skříňové sestavy, vestavěné skříně, šatny, čalouněné postele, koupelnový voděodolný nábytek, kancelářský a komerční nábytek. Vše na míru dle Vašich představ a finančních možností. Za firmou stojí několik desítek pozitivních referencí od nejrůznějších firem, ale i jednotlivců.

Veškeré výrobky jsou vyráběny s maximální přesností a v co nejvyšší kvalitě. S každým klientem je provedena 3D vizualizace návrhu interiéru pro představu a následné provedení potřebné dokumentace s dalším rozkreslením podrobností. Při zpracování jsou využívány nejnovější a moderní technologie pro získání potřebné výsledné kvality.

Navštivte firmu v Hranicích, nebudete určitě litovat minimálně za zhotovení návrhu interiéru pomocí 3D modelu.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00