V dnešní době si každý z nás velice váží čistého ovzduší a životního prostředí, které je jedním z předpokladů zdravého životního stylu. V České republice patří k nejzdravějším krajům Zlínsko. Je to dáno absencí průmyslových exhalací a krásnou zalesněnou přírodou. Proto je život na Zlínsku velice příjemný jak díky přírodním podmínkám, tak i občanskou vybaveností v samotném Zlíně i dalších městech a obcích. Pokud se chcete stát i vy obyvatelem Zlína nebo jeho blízkého okolí, využijte nabídky společnosti STAVYMA, která se věnuje bytové i průmyslové výstavbě a k jejím činnostem patří i rodinné domy Zlín a jejich výstavba a prodej bytů Malenovice.

Projekt výstavby - rodinné domy Zlín, který firma realizuje, se snaží naplnit představy o efektivním bydlení nedaleko centra města, sjednocující dnešní dynamický životní styl s potřebou klidu a odpočinku. Rodinné domy jsou situovány do okrajové části Zlín – Paseky.

Prodej bytů Malenovice je ideální destinací k bydlení na půli cesty za prací do Otrokovic nebo Zlína. Nabízí skvělou polohu, dostupnost občanské vybavenosti, obchodů a služeb v místě je výborná, vše v docházkové vzdálenosti. Ve standardním provedení je v projektu použito vybavení ve vyšší cenové hladině od evropských výrobců, ať se jedná o obklady, dlažby, sanitu, podlahy.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00