Uvažujete-li o rekonstrukci koupelny a stále nevíte jaké koupelnové vybavení si do té nové pořídit, tak v internetovém obchodu Levnakoupelna.cz si rozhodně vyberete. Ze široké nabídky e-shopu, který se specializuje převážně na koupelny a koupelnové vybavení, si vybere opravdu každý. Pro mnohé z nás je koupelny místem nejen hygieny, ale i příjemné relaxace a odpočinku po práci. Koupelna by měla být plně funkční a zároveň by měla splňovat nároky na harmonický design. Při výběru byste měli brát v potaz nejen svůj vkus, ale i velikosti místnosti pro optimální funkčnost. Někteří tak do koupelny instalují sprchový kout nebo velké zrcadlo, nebo i parní box a infrasaunu.

V širokém sortimentu se nachází produkty, jako jsou vany, vanové zástěny, sprchové kouty, dveře a vaničky, sprchové masážní panely nebo boxy. Dále parní boxy a lázně nebo koupelnový nábytek a doplňky v podobě vodovodní baterie nebo zrcadel apod.

Příjemným designovým prvkem mohou být sprchové dveře, které doladí zděný sprchový kout, výborně těsní a zároveň doplní design do Vaší koupelny. Vybírat lze z několika desítek dveří. Takovéto dveře dokáží odolat nárazům, změnám teplot i tlaku, a tím tak ochránit koupelnu před potopou, která může při sprchování nastat. Sprchové dveře jsou vyráběny z kvalitních materiálů. Pro různě velké koupelny jsou k dispozici různé sprchové dveře. V menších koupelnách je totiž důležité dbát na rozložení a úsporu místa, proto je tak lepší instalovat do takovéto koupelny sprchové dveře posuvné nebo zalamovací. Vadí vám, že je po vás v koupelně potopa? Pro případ, kdy je vaše koupelna často pod vodou od Vašich dětí, jsou vhodné vanové zástěny, které dokáží ochránit koupelnu před potopou.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00