Stavební firma Alfavertical s.r.o., zajišťující komplexní služby v oboru stavebnictví, realizace interiérů a dalších stavebních činností, nabízí především služby v oboru rekonstrukce bytu Brno a rekonstrukce bytového jádra Brno v Jihomoravském kraji. Svým zákazníkům nabízí kvalitní služby, jakými jsou výměna starých rozvodů za novou elektroinstalaci, výměna vodoinstalace, odpadů, nové sádrové i štukové omítky, malby na přání, betonování a nivelace podlah. Zkrátka veškeré komplexní služby při rekonstrukci domu. Pokud si i lámete hlavu nad tím, jak vybavit dům základními věcmi, i to není problém. Firma Alfavertical zajistí i dodávku a montáže nových oken a k nim parapetů, stínících systémů nebo i nové obložkové a ocelové zárubně, vstupní i interiérové dveře. Samozřejmostí je i zajištění sanitární techniky do koupelen a toalet.

Velmi žádanou službou, kterou si zákazníci přejí, jsou výřezy do panelů. Díky nimž je možné měnit dispozici bytu tak, jak si zákazník přeje. Je tak docíleno toho, že lze pomocí řezání panelu „překopat“ celý byt.

3D vizualizace interiérů

Firma nabízí zároveň velmi žádané 3D vizualizace interiérů, bez kterých se žádná firma v současné době téměř neobejde. Je při ní využíváno nejnovějších trendů a technologií, a tak může být doporučena nejvhodnější varianta, součástí je samozřejmě i kalkulace.

S firmou Alfavertical s.r.o. získáte moderní interiér dle Vaši ch představ, stačí si jej tedy jen nechat pomocí 3D vizualizace namodelovat, a o zbytek se již postará tým zkušených řemeslníků, proto neváhejte a navštivte stránky www.alfavertical.cz a sdělte firmě svou nezávaznou poptávku.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00