Ratanová lehátka

Máme pro vás lehátka z umělého ratanu

0
50001Nenalezeny žádné produkty.

Kvalitní ratanová lehátka

Ratan je mimořádně krásný materiál, z něhož je vyroben elegantní zahradní nábytek. Přírodní ratanová lehátka jsou stylové a mají vysokou odolnost proti zatížení. Proutěné lehátka se často používají jako venkovní nábytek a jsou umisťovány na otevřených lodžiích a balkonech. Jen si představte, jak příjemné bude odpočívat na suchém lehátku v teplém letním večeru. V takovém pohodlném prostředí si můžete přečíst zajímavou knihu nebo popíjet teplý voňavý čaj či kávu, rázem zapomenete na všechny každodenní problémy.

Máme pro vás lehátka z umělého ratanu

Jak si vybrat ratanová lehátka?

Vzhledem k rozmanitosti designů ratanových lehátek, můžete snadno vybrat model, který splní vaše požadavky. Nejčastějším použitelným modelem příkladně v kosmetickém salonku jsou typy s nastavitelnými zadními nohami. Umožňují nastavit nejpohodlnější polohu lehátka. Monolitické modely tohoto druhu proutěného nábytku jsou také populární. A ačkoli jsou tyto ratanová lehátka vyrobena bez pohyblivých prvků, mají hladké ohyby, které poskytují vysoký komfort. Ratanové lehátka jsou obzvláště populární u fanoušků klasiky. Proutěné výrobky se obvykle vyrábějí v přírodních odstínech, existují však výjimky.

Ratanová lehátka dlouho neztrácejí svůj původní vzhled

Můžete si být jisti, že i při každodenním používání si budou dlouho zachovávat estetické vlastnosti. Ratanový nábytek je lehký, pružný, prodyšný a pevný. Má přirozený vzhled, je vhodný do všech zahrad. Pro exteriérové použití je ideální neloupaný ratan (je odolnější) než loupaný, používá se i ve vnitřních prostorách. Přítomnost různých barev a rozměrů vám pomůže vybrat správný typ právě pro interiér. Nabízíme kvalitní ratanová lehátka za přijatelné ceny od ověřeného výrobce. Vyberte si a objednejte si ratanové lehátko, v kteroukoliv denní dobu. Veškeré naše výrobky jsou vyrobené podle platných evropských norem a standardů.   

Máme pro vás lehátka z umělého ratanuGarance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00