Půjčovna párty stanů se nevyplatí. Mějte vlastní!

Párty stany si nemusíte půjčovat. Stan se vyplatí koupit!

0
50001Lidé jsou tvorové společenští a jen málo kdo se uzavírá v ústraní. Poslední průzkum ukázal, že Češi kromě piva milují i grilování a ve velkém si zapůjčují nebo objednávají párty stany. V zimních měsících se těšíme na léto a své přátelé, s kterými s oblibou pořádáme různé párty na svých zahradách. Někdo si vystačí s rozvrzanou lavičkou a papírovým tácky, jiný chce akci pojmout stylově. Grilovat se dá kdekoliv, pokud nejste vlastníkem zahrady. Třeba na velkém balkóně, na malých teráskách, popřípadě grilujete jen na chatě nebo chalupě, kde se vždy najde nějaký prostor na grilovací párty.

Kvalitní párty stany za výtečnou cenu zde.

Půjčovna párty stanů – řešení na jedničku

Jak je patrné z naší nabídky párty stanů, tak je opravdu z čeho vybírat. Nabízíme klasické a nůžkové stany v přijatelných cenových relacích. Pokud pravidelně pořádáte akce nebo potřebujete párty stan k praktickému využití (náhrada garáže či skladu), tak se vám koupě rozhodně vyplatí. Něco jiného je pořádat jednou za život velkou akci (svatba, výročí, firemní akce, obecní slavnost), tady doporučujeme si vhodný párty stan zapůjčit.  Toto řešení často využívají i podnikatelé, kteří chtějí zaujmout své zákazníky a hledají ekonomické řešení.

Půjčovna párty stanů – kompletní servis

Jaká je výhoda půjčoven párty stanů není snad ani třeba zdůrazňovat. Půjčovny se snaží za zlomek nákupní ceny pronajmout své produkty. Zapůjčí vám nejen nůžkové nebo velké stany, ale snaží se individuálně vyhovět poptávce. Zákazníci si ke stanům často chtějí i vypůjčit skládací nábytek, podlahu, osvětlení nebo elektrické topení. Objednávku stačí vyřídit přes internet a přirozeně vám párty stany nejen zapůjčí, ale i dovezou na místo určení, kde vám vybraný párty stan smontují za předem dohodnutou cenu. Ceny bývají stanoveny individuálně podle požadavků zákazníka. 

Kvalitní párty stany za výtečnou cenu zde.Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00