Proč je dobré mít vlastní párty stan - díl 2

1. díl zde

Jmenuji se Petra Porubová - napsala jsem pro vás tento článek.

Ráda se o vás osobně postarám, pomůžu s výběrem. Pište na petra@t-zbozi.cz

V našem druhém článku se podíváme na další důvody, proč je dobré vlastnit párty stan. Vaši známí stále tvrdí, že si život bez něho neumějí již představit. Vaši sousedi se každý rok na jaře lopotí se stavbou stanu. A vy si říkáte, je to opravdu tak dobré? Skutečně to potřebujeme i my? Zda to opravdu potřebujete či je to pro vás dobré nevíme. Víme, že existuje mnoho zajímavých způsobů, jak párty stany obohatí pobyt venku.

Venkovní káva za každého počasí

Po přečtení nadpisu, nám můžete argumentovat, že přeci máte terasu s pergolou. K tomuto krásnému posezení vám gratulujeme a věříme, že zde prožijete plno krásných chvilek na čerstvém vzduchu.

Teď si zkuste představit vaši krásnou zahradu, kde je plno zajímavých míst, kam si lze sednout a vychutnat si poklidnou kávu. Jenže co když prší, nebo zde svítí příliš silné slunce? Věřte, že pokud máte menší párty stan, který umístíte na nejkrásnější kout vaší zahrady, tak můžete mít klidnou kávu za každého počasí.

Pojďme se ještě více zasnít. Existují stany, které mají i bočnice, takže dokáží vytvořit dokonalé soukromí. Je večer, vy na stan dáte venkovní osvětlení a cestu ke stanu osvětlíte svíčkami. Ve stanu bude připravené posezení pro dvě osoby. Na stole budou také hořet svíčky. A rázem tu máme krásný romantický čas určený pro večeři nebo jen posezení u vína pro dva. Víme, že k romantické večeři stačí jako důvod jen to, že chcete být spolu a prožít krásný večer. Proč toho nevyužít?

A co třeba cvičení venku?

Patříte-li k lidem, kteří vyhledávají každou příležitost, aby si protáhli své tělo, tak i vám by mohl párty stan pomoci.

Jen si představte,jak by bylo krásné si o víkendu přivstat a jít si zacvičit po ránu ven na zahradu. Projít se bosí orosenou travou a pozdravit slunce za zpěvu ptáčků. Jenže jak to udělat, aby na vás sousedi nekoukali? Co když bude pršet? Naše odpověď je, neváhejte a pořiďte si párty stan. Pokud si koupíte větší velikost párty stanu, tak můžete svůj den zahájit cvičením a plynule přejít k relaxaci na zahradním lehátku, a ke snídani na čerstvém vzduchu za zpěvu ptáků. Váš den bude najednou radostnější a plnohodnotnější. Třeba zjistíte, že stojí za to přivstat si i ve všední den a ohromit své kolegy v práci vyrovnaností a dennodenní spokojeností. Při cvičení se vyplavují hormony štěstí, tak se procvičte ke štěstí.

Koupit či nekoupit? To je to oč tu běží.

Jsem opět u naší “Hamletovské” otázky. Jak vidíte, tak párty stan může do vašeho života přinést plno zajímavých chvilek. Pevně věříme, že to budou chvilky velice krásné a váš život obohatí a přinesou vám naplnění.

Jak veliký a jaké kvality si pořídíte váš párty stan je teď na vás a také vaší fantazii k čemu všemu párty stan využijete. Za nás vám můžeme říci, že možností jsou desítky. Stačí se jen zamyslet, trošku popustit uzdu vaší fantazii a určitě přijdete na řadu zajímavých věcí.

My vám přejeme, aby váš pobyt venku byl klidný, pohodový a naplňující.

Ráda vám pomůžu s výběrem. Napište mi: petra@t-zbozi.cz.

Napsali jsme i podrobného průvodce jak vybrat ten správný párty stan

Kompletní nabídka párty stanů:Garance doručení 

 

+420 774 454 067
info@t-zbozi.cz

Po - Pá 9.00 - 16.00